Настільна версія
мова | язык

Залишилось два тижні до виходу в прокат української мелодрами «Люби мене»

13 Лютого, 05:01

Поділитися:

Нарешті з’явився офіційний трейлер фільму «Люби мене». Повнометражний фільм глядачі зможуть оцінити 26 лютого.

Влітку 2013 стрічку офіційно презентували в Монреалі. У перший вікенд прокату в Туреччині подивитися «Люби мене» прийшло 15 000 людей. Також фільм був на великих екранах в Азербайджані, Данії, а зараз в прокаті в Америці. Відомий американський таблоїд Thе Hollywood Reporter порівняв «Люби мене» з англійською соціальною комедією і високо оцінив роботу українського оператора Святослава Булаковського.

Режисер фільму Марина Ер Горбач зазначила: «Ідея зняти спільний українсько-турецький фільм прийшла ще восени 2010 року. Це кіно – яке має об’єднувати. Культури можуть бути відмінні, але емоції у всіх однакові. Фільм «Люби Мене» буде особливо цікавий молодим українським жінкам, що, подібно до головної героїні, хоч раз в житті робили дуже важливий вибір. Можливо сильно сумнівались, боялись, давило відчуття відповідальності... Зрештою, будь-який доленосний вибір - це війна зі страхом. Від усього серця я бажаю вам перемоги!».

Фільм розповідає про дві різні культури, розбіжності між якими зникають, коли мова йде про справжнє кохання. Режисерам Марії Ер Горбач та Мехмету Багадиру Еру вдалося передати менталітет, звички та колорит - як український, так і турецький.

За сюжетом молодий турок перед власним весіллям опиняється в Україні. Він ще навіть ніколи не бачив свою наречену, яку обрали для нього батьки. У Києві Джемаль зустрічає Сашу – вродливу українку, яка має відносини з одруженим чоловіком. Саша намагається розірвати безперспективний любовний зв’язок і відволіктися за допомогою Джемаля. Між ними спалахує пристрасть. Несподівано Джемаль виявляється чоловіком, з яким Саша вперше почувається справжньою жінкою, повертається до себе – забуває страхи за майбутнє та комплекси віку, виривається з оболонки коханки і хоче стати жінкою, готовою любити. А Джемаль, уперше закохується в таку ззовні незалежну й сильну, а насправді - незахищену й тендітну Сашу. Але в Стамбулі на нього чекає наречена. Чи буде шанс у кохання? Що обере Джемаль – сімейні традиції чи справжнє кохання?
Прем’єра «Люби мене» буде проходити в мережі кінотеатрів «Сінема Сіті»: 24 лютого
у Києві та 25 лютого - в Одесі.

Фільм покажуть у 22 містах України: Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Житомирі, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Ужгороді, Тернополі, Запоріжжі, Каховці, Херсоні, Дніпродзержинську, Нікополі, Лубнах, Макарові, Хмельницькому, Чернігові, Вінниці та Черкасах.

Сторінка кінопоказів:
https://www.facebook.com/435filmsdistribution
http://vk.com/films_distribution
Помилковий заголовок — Pfkbibkjcm ldf nb;ys lj db[jle d ghjrfn erhfїycmrjї vtkjlhfvb «K.,b vtyt»
13 Лютого, 05:01

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Павло, Петро