Настільна версія
мова | язык

Vogue Україна звинуватили в нехтуванні українськими моделями

24 Лютого, 17:35

Поділитися:

Журнал Vogue звинуватили у відсутності патріотизму: востаннє українські моделі з'являлися на обкладинці видання в жовтні 2013 року. Обвинувачами стали дві знамениті українські моделі.

Конфлікт почався з публікації в Instagram на офіційній сторінці українського Vogue обкладинки березневого випуску з бразилійкою Каролін Трентіні.

Супермодель Сніжана Онопко - одна з найвідоміших в модній індустрії моделей-українок - звинуватила команду журналу в тому, що вона не підтримує українських моделей і моду своєї країни.

«
Ось так ми підтримуємо Україну, - написала Онопко, - як не бразилійка на обкладинці, так італійка. Давайте подивимося на Vogue Brasil: з 12 обкладинок в рік на 10 - бразилійки, а у нас, мабуть, немає гідних українців, які могли б опинитися на обкладинці».

За весь час існування Vogue Україна (перший номер, нагадаємо, вийшов в березні 2013 року) українська модель на обкладинці з'являлася всього один раз: у жовтні 2013 ця честь дісталася Ірині Кравченко.

До дискусії долучилася українська модель Алла Костромічева, зазначивши, що може назвати не менше 10 відомих українських моделей, які гідні прикрасити обкладинку модного видання.

Алла написала: «Раз вже тут така серйозна розмова зайшла, я згодна з тим, що потрібно більше вітчизняних зйомок. Я допускаю, що тут навіть справа не в головному редакторі, а, швидше за все, в політиці видавничого дому. Я впевнена, що перед здачею номер затверджується поверхом вище, так само, як і розклад обкладинок на рік».
Помилковий заголовок — Мщпгу Erhfїyf pdbyedfnbkb d yt[nedfyys erhfїycmrbvb vjltkzvb

24 Лютого, 17:35

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Авдей, Авенір, Варлам, Іларіон