Настільна версія
мова | язык

Земля без людей

6 Березня, 14:31

Поділитися:

Ви коли-небудь замислювалися над тим, що би було з нашою планетою, якби зникли люди?

2 дні: Всього лише через 48 годин після зникнення людей, метро затопить стічними водами.

7 днів: Постачання палива для аварійних генераторів, які охолоджують ядерні та атомні реактори, припиниться.

1 рік: На всій планеті виживе більш, ніж 10 мільйонів птахів, в той час як вишки зв'язку впадуть, антени відключаться, і високовольтні дроти охолонуть. Міста заповняться тваринами.

3 роки: Через нестачу тепла газові труби в холодних регіонах вибухнуть. Витік газу з цих труб стане причинного пожеж. Будівлі почнуть тріскатись, і їхня структура стане нестабільною. Через одну або дві зими через нестачу тепла зникнуть таргани.

10 років: Дахи багатьох будинків зруйнуються внаслідок корозії.

20 років: Всі залізні колони повністю заіржавіють і зламаються. Південна і Північна Америка знову об'єднаються, оскільки Панамський канал заросте і зникне.

100 років: популяція із 500 тисяч слонів, що жила століття тому, збільшиться в 20 разів. Популяція дрібних хижаків, таких як лисиці, перебуватиме на межі вимирання через появу нового конкурента: домашнього кота.

300 років: Більшість підвісних мостів по всьому світу зруйнується. Стіни багатьох дамб не витримають тиску води через нестачу підтримки. В результаті, багато міст затопить.

500 років: Міста заповняться лісами і джунглями. Велика кількість дерев проросте між залишками машин, будівель і металевих уламків.

15000 років: Великі міста відступлять через наступ льодовиків. Єдине, що залишиться відносно цілим - це підземні конструкції.

35000 років: Деякі речовини, які забруднювали навколишнє середовище в часи існування людини, нарешті будуть поглинуті природою. Але щоб позбутись інших сполук, таких як кадмій, природі знадобиться ще 75 тисяч років.

100 000 років: Рівень вуглекислоти в атмосфері повернеться до показників, які існували до появи людства.

250000 років: Радіація, що виникла при вибухах атомних бомб, врешті абсорбується землею і вже не буде небезпечною.

2000000 років: Можливо, що деякі тварини в процесі еволюції навчаться розкладати пластикові продукти і ними харчуватися.

8500000 років: Залишки деяких архітектурних об'єктів (монументи, будівлі) все ще стоятимуть, якщо не будуть раніше зруйновані землетрусами або потопами. Бронзові монументи все ще можна буде розпізнати.

3000000000 років: На Землі все ще існуватиме життя, але у вигляді, який ми навіть не можемо собі уявити.

6500000000 років: Земля танутиме під впливом Сонця, що вже поглинуло інші планети, роблячи неминучим її кінець.

Вічність: Залишки пристроїв зв'язку, таких як супутники, продовжуватимуть подорожувати в космосі, як єдиний слід колишнього існування людини.
Помилковий заголовок — Ptvkz ,tp k.ltq

6 Березня, 14:31

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день боротьби з бідністю

Сьогодні іменини святкують:

Андрій, Анна (Ганна), Давид, Касіян, Купріян, Костянтин, Устина