Настільна версія
мова | язык

Розпочато конкурс серед українських гуртів на «Sziget 2015»

17 Березня, 02:44

Поділитися:

Sziget Festival Україна за підтримки туристичного оператора «Богемія Сервіс» оголошує конкурс серед українських гуртів. Переможець представить Україну на фестивалі Sziget 10-17 серпня 2015 року на Острові Свободи в центрі Будапешта. Правила, деталі участі і відбору гуртів розміщено на сайті, повністю присвяченому конкурсу.

Перший етап конкурсного відбору триватиме до 28 березня. Офіційне представництво Sziget в Україні збере «Топ-40» українських гуртів, які оголосили про свій намір підкорити Sziget 2015 і представити рідну Україну на «Кращому фестивалі Європи». З них за результатами відкритого голосування на сайті і за допомогою соціальних мереж буде визначено 5 артистів. Свої «Топ-5» також оберуть 12 музичних експертів – відомі українські продюсери, журналісти і промоутери (Володимир Сиваш, Андрій Шабанов, Дмитро Сидоренко, Віталій Клімов, Любомир Васильєв, Сергій Кейн, Борис Гінджук, Антон Абдулаєв, Ігор Панасов, Влад Фісун) та директор туристичної агенції «Богемія Сервіс» Вадим Маковецький. Зіркове ім’я загадкового 12-го члена журі (Secret Star) буде оголошено напередодні визначення фіналістів у квітні.

8 травня в клубі Sentrum відбудеться фінал конкурсу з гала-концертом, голосуванням журі та урочистим оголошенням переможця. Гурт-переможець представить Україну на Sziget Europe Stage як учасник міжнародної програми YourOpen Talent Festival 11 серпня 2015 року на Острові Свободи!

«
Наш конкурс – надзвичайна новина для української музики. Sziget давно став одним з найбільших і найпопулярніших фестивалів у світі і виступ на ньому – величезний шанс для артиста заявити про себе на весь світ. Тому якщо ви створюєте музику, прагнете самореалізації і визнання, готові до найвищої концентрації розваг і музичних кумирів, тижневої вечірки нон-стоп і вогнів Будапешта, а головне – до виступу на «Кращому фестивалі Європи», зробіть всього 3 кроки на зустріч до мрії! Хто саме представить Україну на Sziget, визначить голос ваших фанів і музичні експерти. Тому ми також закликаємо українських меломанів відкривати для себе нові імена, голосувати за улюблений гурт одним кліком, ділитися своїм вибором з друзями в соціальних мережах. Відтепер доля музичної України у фестивальному світі у ваших руках!» – Sziget Festival Україна.
Помилковий заголовок — Hjpgjxfnj rjyrehc cthtl erhfїycmrb[ uehnsd yf «Ыяшпуе 2015»
17 Березня, 02:44

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день солідарності молоді

Сьогодні іменини святкують:

Антип, Іван, Яків