Настільна версія
мова | язык

Світлана Тарабарова: Хочу жити без війни!

19 Березня, 23:17

Поділитися:

Пісня «крик душі» з назвою, яка говорить сама за себе, була написана кілька місяців тому. Слова і мелодія народилися спонтанно, як реакція на чергове зведення гірких новин, як відчайдушний крик душі співачки. Музика здатна подвоїти силу слів, вважає Світлана. У відеоролику послання співачки виражено ще яскравіше.

Зйомки кліпу «Хочу жити без Війни» проходили в різних частинах України — у Києві, Одесі, Львові та Дніпропетровську. Різні за атмосферою міста в протилежних частинах країни зараз об'єднує одне: відчайдушне бажання світу, прагнення жити у спокої і благополуччя.

Головними героями відео стали діти з різних куточків України — справжнісінькі, незіпсовані маленькі люди, ті, заради кого варто не руйнувати, а будувати. Вони вимовляють слова пісні «Хочу жити без Війни» наче заклинання і ця пронизує наскрізь щирість обеззброює. Повинна обеззброювати - впевнена Світлана і вся творча група відео. Для створення нового кліпу співачці вдалося знайти справжніх однодумців — над відео працювала команда OpenHead Studio. Режисером кліпу виступив Дмитро Котовець, креативний продюсером - Євген Славкінскій.

«
Ми разом з усією країною, затамувавши подих, чекаємо світу. І ми готові боротися за нього кожен день. Головне, що ми хотіли висловити в цій пісні, в цьому відео, що заради майбутнього наших дітей, ми повинні вистояти до кінця. Я вірю — світ настане зовсім скоро», — говорить Світлана.
Помилковий заголовок — Cdsnkfyf Nfhf,fhjdf^ {jxe ;bnb ,tp dsqyb!
19 Березня, 23:17

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Давид, Іван, Тихон