Настільна версія
мова | язык

Мадонна презентувала кліп на пісню «Ghosttown»

13 Квітня, 15:38

Поділитися:

Не інакше як найкращим кліпом десятиліття називають фани Мадонни її нову відеороботу на композицію «Ghosttown» зі свіжого студійника «Rebel Heart». Адже зовсім недавно настільки ж захоплено відгукувалися про відеокліп «Living For Love». Схоже, співачка у відмінній творчій і фізичній формі, неприємності з останнім альбомом лише загартовують королеву поп-музики.

За сюжетом, «театральна» дія розгортається після ядерного апокаліпсису. Блукаюча в напівзруйнованій обстановці самотня жінка співає про вірність і силу почуттів: «
У ці похмурі дні вірити я можу тільки тобі. Всі розбіглися, але ми залишаємося тут. Я знаю, як страшно тобі цієї ночі, але я ніколи не покину тебе». До речі, у кліпі компанію Мадонні склав відомий афроамериканський голлівудський актор Терренс Ховард, що номінувався на «Оскар» за роль у фільмі «Суєта і рух», також знявся в «Залізній людині».

На тлі дешевих кліпів, що заполонили інтернет, «Ghosttown», безумовно, виділяється. Це повномасштабна постановочна робота з вміло підібраним і зі смаком розставленим реквізитом, хорошою акторською грою, осмисленим сюжетом і використанням високоякісної відеоапаратури. Складно сказати, чи є робота кращою за останні 10 років в кар'єрі Мадонни (це справа смаку), але факт в тому, що цей міні-фільм «чіпляє» і спонукає додивитися його до кінця.
Помилковий заголовок — Vfljyyf ghtptynedfkf rksg yf gscy. «Прщыеещцт»
13 Квітня, 15:38

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День тезки

Масниця

Сьогодні іменини святкують:

Георгій, Єгор, Євстафій, Тимофій