Настільна версія
мова | язык

«Табула Раса» концертом у Львові відсвяткує своє 25-річчя

26 Квітня, 00:20

Поділитися:

22 травня у рамках свого всеукраїнського ювілейного туру до Львова з концертом приїде відома група «Табула Раса». Виступ яскравого і неординарного гурту відбудеться у клубі «Picasso» (вул. Зелена, 88). Початок концерту - о 20:00.

Концерти «Табули Раси» з нагоди 25-річчя з часу заснування групи уже відбулися у Києві, Чернігові, Чернівцях… Попереду, у травні-червні, у гастрольному графіку старожилів української сцени, окрім Львова, - також Дніпропетровськ, Полтава, Харків, Одеса та інші міста.

Енергетика на концертах «Табули Раси» просто-таки зашкалює. Під час півторагодинного драйвового виступу 22 травня у «Picasso» у Львові публіка почує як ранні хіти - із 1990-х («Шейк Шей Шей», «Я сошёл с ума», «Любимая машина», «Дорога»), так і знані пісні нового періоду творчості гурту: «Апрель», «22», «По дороге на моря», «Ты меня волнуешь», «Полинезийская Зима»… Рік тому «Табула Раса» випустила свій десятий за рахунком альбом - «Рисунки на этаже». Пісні до цього компакту писалися з перервами від 2007-го до 2012-го року, через що збірка вийшла доволі різноманітною: тут і відвертий рок, і танцювальні, і ліричні композиції. Помітне місце у ювілейній програмі групи займає ексклюзивний акустичний блок.

Зараз музиканти групи «Табула Раса» на чолі з Олегом Лапоноговим працюють над своїм одинадцятим альбомом. До речі, на концерті 22 травня у Львові обіцяють виконати кілька абсолютних прем’єр.

Концерти групи «Табула Раса» - це завжди добряча порція драйву, «приперчена» якісним живим саундом, неординарністю та харизмою лідера Олега Лапоногова і витриманими десятиліттями хітами, які з музикантами хором виконує увесь зал. Недарма «Табула Раса» впевнено прописалася у десятці найкращих українських рок-команд.

З першого складу «Табули Раси» усі 25 років музичної творчості пройшли двоє – вокаліст Олег Лапоногов і барабанщик Едуард Коссе. Про далекий 1989-ий, рік свого створення, музиканти згадують із ностальгією. З таким же відчуттям говорять і про свій тріумф на «Таврійських іграх» 1997-го, коли групу визнали найкращою, і про ротацію на британському MTV, і про нескінченні дороги та концертні майданчики…
Помилковий заголовок — «Nf,ekf Hfcf» rjywthnjv e Kmdjds dslcdznre' cdj' 25-hsxxz
26 Квітня, 00:20

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День бухгалтера України

Сьогодні іменини святкують:

Анатолій, Василь, Іван, Костянтин, Марк (Марко), Никодим, Олександр, Філіп (Пилип)