Настільна версія
мова | язык

Новий сингл від групи Us. Сонячно і нахабно!

8 Травня, 14:27

Поділитися:

Незважаючи на святково-відпочиваючий настрій країни на початку травня, група Us – свіже музичне відкриття української електронної сцени, не сидить склавши руки. Київські музиканти готові представити на суд слухачам новий сингл з інтригуючою назвою Gakken.

Цей весняно-літній трек був створений спільно з Dima Kelly, лідером групи Champagne Morning, де він виступає в несподіваній ролі репера.

Gakken бризкає зухвалою енергією і кидає виклик сірості та смутку – в такт весні, яка нарешті перемогла. За словами Діми, він давно мріяв читати реп і щасливий, що Us підтримали цей експеримент. Текст пісні також написаний Дімою у співавторстві з Ірою Пігаль.

У імені Gakken – своя історія. Воно з'явилося від назви синтезатора, який спочатку подарував треку «найголовніший» звук. Синтезатор був нахабно відібраний у одного з друзів Us на благо групи. Мабуть, тому і пісня вийшла нахабною і позитивної одночасно.

Us: «На інше ім'я Gakken все одно не відгукується, тому вирішили насильно його не перейменовувати. Зрештою, наш трек – як хочемо, так і кличемо».

А вже 10 травня, у київському концертному клубі Sentrum можна буде побачити живий виступ групи Us на фестивалі GreenLight Festival. Us, звичайно ж, зіграють свіжий трек Gakken, свої ранні сингли – Last War і Pastime, а також порадують несподіваними музичними рішеннями і неймовірною енергетикою живого виступу.

СЛУХАЙ!

Помилковий заголовок — Yjdbq cbyuk dsl uhegb Гы/ Cjyzxyj s yf[f,yj!

8 Травня, 14:27

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День працівників статистики

Міжнародний день волонтерів

Сьогодні іменини святкують:

Архип, Валеріан, Максим, Михайло, Прокоп, Филимон