Настільна версія
мова | язык

Балет «Життя» презентував новий кліп «Етна»

8 Травня, 15:20

Поділитися:

Напередодні Дня пам’яті і примирення балет Ірини Мазур «Життя» презентував свій новий кліп у стилі «денс-екшн» «Етна». Відео динамічно та видовищно розповідає древню легенду про знищені символи та забуті обереги, без яких народ втрачає власну історію, втрачає себе… Але історія повториться, символи оживуть… Згадати, осмислити – означає: знайти! Бо народ, який забув своє минуле, - втратить і своє майбутнє. Це питання нашої самоідентифікації: Хто ми такі? Яке наше коріння? Що рухає нами і дає нам силу у боротьбі проти ворога?


«Етна» - уже четвертий кліп балету «Життя» у стилі «денс-екшн». Автор ідеї відео – керівник балету Ірина Мазур. Режисер – Григорій Риба. Оператори – Сергій Князєв і Теодор Нещадим. Автор оригінальних головних уборів, в яких артисти балету «Життя» знялися у ролику «Етна» і які були розроблені спеціально для цих зйомок, - Наталія Міщенко. Саундтрек, сучасне аранжування мелодії народної пісні «Ой, чий то кінь стоїть», створив Остап Панчишин.


Кліп «Етна» - це яскравий пролог до масштабної сценічної постановки від балету «Життя» - історично-музичного перформенсу «Ремінісценції.UA», прем’єра якого відбудеться 25 травня на сцені Львівської опери (початок – о 19:00).


«Ремінісценції.UA» - новий  проект заслуженої артистки України Ірини Мазур та балету «Життя». Цей історично-музичний перформенс – мікс різних жанрів: хореографія, пластика, музика, пісня, поезія, відеоінсталяція… Сценічне дійство в сучасній формі розкриє перед глядачами маловідомі сторінки історії та культури України. Проект «Ремінісценції.UA» розповість про те, хто, як і навіщо протягом останніх трьох століть, а особливо у ХХ столітті, нищив історію і культуру України, тотально русифікуючи її. Перформенс складається із десяти новел, які доступно і цікаво розкривають складну тему, залишаючи право робити висновки глядачам.  


- Протягом століть українську історію фальшували і перебріхували, а успіхи та здобутки українців привласнювали або приховували, - розповідає автор ідеї і режисер «Ремінісценцій.UA» Ірина Мазур. –  Відтак не тільки світ, а й не одне покоління українців не знали і досі не знають своїх видатних поетів, прозаїків, музикантів, художників, науковців, філософів… Не знають, чий термін «Розстріляне Відродження», хто такі «Бойчукісти», чому будинок «Слово» отримав прізвисько «крематорій», що означає «Сандармох», яка доля творця «Щедрика», що приховує вул. Інститутська 1937 р. і чому історія повторюється сьогодні?.. 


У проекті «Ремінісценції.UA» - три десятки учасників. Це артисти балету «Життя» та їхні однодумці, друзі й справжні патріоти України: співаки Руслана, Назар Савко, Олеся Киричук, Ірина Доля, Ліля Ваврін, а також – музиканти-інструменталісти: лірники, кобзарі, трембітарі… Постановка – не комерційна: усі задіяні артисти працюють безкоштовно.


 На прем’єру «Ремінісценцій.UA» у Львівській опері організатори запросять волонтерів – тих, хто за останні рік-півтори будують нову Україну. А опісля львівського показу балет «Життя» планує повезти перформенс у інші міста України, зокрема і на схід. 


 «Ремінісценції.UA» - про Війну, Страх, Репресії, Смерть «и другие подарки русского мира». А також - про Віру, Життя, Кохання, Надію, Боротьбу за Україну!         


Офіційний сайт балету Ірини Мазур «Життя» - http://zhyttya.com/

Ціна квитків на історично-музичний перформенс від балету Ірини Мазур «Життя» «Ремінісценції.UA» на сцені Львівської опери 25 травня - від 80 до 340 грн.

Продаж квитків онлайн - на сайті gastroli.ua, а також в касах «GASTROLI» по місту Львову. Детальніша інформація та замовлення квитків: 0 800 507 577

Помилковий заголовок — <fktn «:bnnz» ghtptynedfd yjdbq rksg «Tnyf»
8 Травня, 15:20

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день боротьби з посухою

Сьогодні іменини святкують:

Мефодій, Митрофан, Северин