Настільна версія
мова | язык

Гітарист гурту “Воплі Відоплясова” стартує сольно.

16 Травня, 09:18

Поділитися:

Євген Рогачевський презентує “Монако” – перший сингл із дебютного альбому.

Гітарист групи «Воплі Відоплясова» Євген Рогачевський презентує сингл “Монако”, створений в співпраці з екс ВВ-шником, бас-гітаристом Олександром Піпою. Це дебютна сольна робота музиканта за весь час участі в групі “ВВ”, де він грає з 1996 року.

Євген Рогачевський: “Монако” - перша опубікована пісня з майбутнього альбому. Музику для цієї пісеньки було написано відносно недавно- 3 роки тому, а текст- торік. Назвою я обрав найяскравіше слово з пісні. Але першим знайшлося слово “напевно”, що стало ключовим й дало поштовх всьому тексту.

Ця музична тема, напевно, моя найулюбленіша з всього альбому, бо народилася з басового рифа, а всі гітаристи в душі басисти. Звести її, до речі, мені допоміг теж басист Олександр Піпа на своїй домашній студії.

В запису лунає допомога друзів музикантів: партію барабанів виконав Віктор Герчев- студент КНУКіМа та учасник “Inner Fight”, NOFACEZ, Animals Session та інших; партію скрипок записав Сергій Митрофанов з Заслуженого академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України; партію фортепіано- Євген Коцур з групи Сергія Сахно “Akapulko”.

Інформація про артиста:

Євген Рогачевський працює на посаді соло-гітариста в групі-легенді “ВВ". Власну музику почав складати, майже одразу, як вивчив перші акорди на гітарі й відтоді в цьому вбачає сенс свого існування. Працювати над цим записом розпочав одразу по завершенню великого обсягу роботи над альбомом “Чудовий Світ” групи “ВВ” два роки тому.


Помилковий заголовок — Usnfhbcn uehne “Djgks Dsljgkzcjdf” cnfhne' cjkmyj/

16 Травня, 09:18

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Сьогодні іменини святкують:

Кирило, Марія, Марфа, Фекла, Олександр