Настільна версія
мова | язык

28 травня у Львові - якісний український рок від гурту «Біла Вежа»

16 Травня, 09:44

Поділитися:

28 травня у львівському клубі «Picasso» (вул. Зелена, 88) відбудеться концерт одного з найяскравіший україномовних рок-гуртів «Біла Вежа». Гасло цього вечора – «Якісний український рок». Початок – о 19:00.

Вони співають про кохання, про мир, про відданість та любов до України… Їхні пісні мають серйозний і глибокий зміст. Їхній саунд – по-роковому потужний і водночас мелодійно чуттєвий. Вони – це київський рок-гурт «Біла Вежа», який уже пакує валізи, щоб зустрітися із львівськими меломанами.

На концерті 28 травня у львівському клубі «Picasso» музиканти «Білої Вежі» обіцяють запрезентувати публіці пісні і у повному, і в акустичному звучанні. Не обійдеться вечір якісного українського року як без хітів групи (зокрема, «Ми не забули», «Де тебе шукати», «Без Зброї», «Те, що бачиш ти» та інших), так і без прем’єр. Одним із найяскравіших ексклюзивів концерту стане виконання пісні «Виростеш ти, сину» на слова відомого українського поета Василя Симоненка. Цікаво, що торік «Біла Вежа» отримала офіційне право виконувати поезію класика: таке право гурту надала онучка поета Мирослава Симоненко.

У доробку рок-гурту «Біла Вежа» - два альбоми («Те, чого вже немає», 2008 р.; «Біла Вежа», 2013 р.) і чотири сингли («В полоні Білої Вежі», «Поле троянд», «Ми не забули», «Виростеш ти, сину»). «Біла Вежа» була учасником багатьох українських фестивалів, зокрема «Крок», «Слов’янський рок», «Рок-ластівки», «Червона Рута», «Славське Рок»...

Останні півроку гурт «Біла Вежа» багато експериментує із акустичним звучанням. Зокрема, у лютому 2015-го музиканти у переповненому столичному музичному клубі «Caribbean Club» презентували програму «Симфонія миру» - у супроводі Національного оркестру «Київські солісти».

Ціна квитків на концерт рок-гурту «Біла Вежа» у клубі «Picasso» у Львові 28 травня – 50 грн. (фан-зона), 70 грн. (за столиком). Продаж квитків - на сайті gastroli.ua
Помилковий заголовок — 28 nhfdyz e Kmdjds - zrscybq erhfїycmrbq hjr dsl uehne «<skf Dt;f»
16 Травня, 09:44

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день скейтбордингу

Сьогодні іменини святкують:

Василь, Єфрем, Костянтин, Федір