Настільна версія
мова | язык

25 травня балет «Життя» презентує перформенс «Ремінісценції.UA»

18 Травня, 13:47

Поділитися:

Балет Ірини Мазур «Життя» готує масштабну сценічну постановку - історично-музичний перформенс «Ремінісценції.UA». Прем’єра проекту відбудеться 25 травня на сцені Львівської опери. Початок – о 19:00.

«Ремінісценції.UA» - новий проект заслуженої артистки України Ірини Мазур та балету «Життя». Цей історично-музичний перформенс – мікс різних жанрів: хореографія, пластика, музика, пісня, поезія, відеоінсталяція… Сценічне дійство в сучасній формі розкриє перед глядачами маловідомі сторінки історії та культури України. Проект «Ремінісценції.UA» розповість про те, хто, як і навіщо протягом останніх трьох століть, а особливо у ХХ столітті, нищив історію і культуру України, тотально русифікуючи її. Перформенс складається із десяти новел, які доступно і цікаво розкривають складну тему, залишаючи право робити висновки глядачам.

- Протягом століть українську історію фальшували і перебріхували, а успіхи та здобутки українців привласнювали або приховували, - розповідає автор ідеї і режисер «Ремінісценцій.UA» Ірина Мазур. – Відтак не тільки світ, а й не одне покоління українців не знали і досі не знають своїх видатних поетів, прозаїків, музикантів, художників, науковців, філософів… Не знають, чий термін «Розстріляне Відродження», хто такі «Бойчукісти», чому будинок «Слово» отримав прізвисько «крематорій», що означає «Сандармох», яка доля творця «Щедрика», що приховує вул. Інститутська 1937 р. і чому історія повторюється сьогодні?..

У проекті «Ремінісценції.UA» - три десятки учасників. Це артисти балету «Життя» та їхні однодумці, друзі й справжні патріоти України: співаки Руслана, Назар Савко, Олеся Киричук, Ірина Доля, Ліля Ваврін, а також – музиканти-інструменталісти: лірники, кобзарі, трембітарі… Постановка – не комерційна: усі задіяні артисти працюють безкоштовно.

На прем’єру «Ремінісценцій.UA» у Львівській опері організатори запросять волонтерів – тих, хто за останні рік-півтори будують нову Україну. А опісля львівського показу балет «Життя» планує повезти перформенс у інші міста України, зокрема, і на схід.

«Ремінісценції.UA» - про Війну, Страх, Репресії, Смерть «и другие подарки русского мира». А також - про Віру, Життя, Кохання, Надію, Боротьбу за Україну!

Офіційний сайт балету Ірини Мазур «Життя»

Ціна квитків на історично-музичний перформенс від балету Ірини Мазур «Життя» «Ремінісценції.UA» на сцені Львівської опери 25 травня - від 80 до 340 грн.

Продаж квитків онлайн - на сайті gastroli.ua, а також в касах «GASTROLI» по місту Львову. Детальніша інформація та замовлення квитків: 0 800 507 577. 

Помилковий заголовок — 25 nhfdyz ,fktn «:bnnz» ghtptyne' gthajhvtyc «Htvsyscwtywsї/ГФ»
18 Травня, 13:47

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Аксен, Аврамій, Кирило, Мефодій, Михайло, Федір