Настільна версія
мова | язык

Вчені довели, що вічне кохання можливе

12 Травня, 21:52

Поділитися:

У людей, які тільки вступили в романтичні відносини, і у тих, які стверджують, що їх пристрасть з роками не згасла, виявили схожі неврологічні реакції.

Артур Ерон з американського Університету Стоні-Брук і група його колег виявили схожі неврологічні реакції у людей, які тільки вступили в романтичні відносини, і у тих, які стверджують, що їх пристрасть з роками не згасла.

Спочатку дослідники перевірили перших, тільки-но закоханих. Коли учасники експерименту бачили фотографію коханої людини, реєструвалася реакція в області мозку, яка обробляє нейромедіатор дофамін. Та ж область відповідає за сприйняття їжі та алкоголю, а також стимулювання бажань і прагнень. При спостеріганні схожих людей вона залишалася без змін.

Після цього були обстежені 17 осіб, які, довгий час перебуваючи у шлюбі (10-29 років), стверджували, що відчувають себе так, немов романтичні відносини тільки починаються.

Вчені розробили для них семибальну шкалою інтенсивності любовного почуття, і всі піддослідні набрали не менше п'яти балів. Потім учасники експерименту пройшли вже описану процедуру. І знову при показі фотографій улюблених реєструвалася та ж сама активність у зазначеній зоні.

Між двома групами були і відмінності. У перших у мозку реагували області, пов'язані з нав'язливими станами та нервовою напруженістю, в той час як у учасників, залучених в довгострокові відносини, реєструвалася діяльність у регіонах, що відповідають за парний зв'язок і прихильність.

Нагадаємо, нещодавно канадські вчені нещодавно знайшли головну причину розлучень, якою виявилася нудьга.
Помилковий заголовок — Dxtys ljdtkb? oj dsxyt rj[fyyz vj;kbdt

12 Травня, 21:52

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День партизанської слави

Міжнародний день без автомобіля

Сьогодні іменини святкують:

Анна (Ганна), Йосиф (Йосип, Осип), Микита, Феодосій (Федосій), Феофан, Харитон