Настільна версія
мова | язык

NASA скасувало кінець світу, який «пророкували» на вересень цього року

12 Червня, 11:37

Поділитися:

Черговий «кінець світу», призначений на вересень 2015 року, не відбудуться. Спростовувати сумнівні пророцтва довелося представникам NASA.

Деякий час тому Ефраін Родрігес – житель Пуерто-Ріко (за іншими даними – США) проголосив себе пророком, заявивши, що з ним безпосередньо розмовляє Бог. Згідно з «отриманої» таким шляхом «інформації», в період з 22 по 28 вересня 2015 року зі Землею зіткнеться масивний астероїд, знищивши значну частину нашої планети.

T.Родрігес запевняє, що астероїд впаде в районі Пуерто-Ріко, після чого запуститься ціла серія природних катаклізмів – землетрусів і цунамі. Слідом за Пуерто-Ріко, за його «пророцтвом», загинуть США, Мексика, Центральна і Південна Америка. Пророк закликає уряди цих регіонів негайно почати евакуацію населення в більш безпечні зони.

Найрізноманітніші пророцтва про кінець світу звучать постійно, але ідеї Родрігеса впали на особливо благодатний ґрунт: проповіднику повірили люди по всьому світу. Блогери, користувачі соцмереж і форумів одностайно погоджуються, що високопоставлені чиновники і багатії багатьох країн знають про прийдешню трагедії і вживають заходів для власного порятунку: обладнують і оснащують бункери. Від широких же мас інформація тримається в секреті, щоб не посіяти паніку. Саме тому, вважають вони, «слово Родрігеса» має бути донесено до максимального числа людей.

Чутки досягли таких масштабів, перейшовши з блогів в заголовки провідних ЗМІ, що представники NASA виступили з відповідною заявою. Фахівці Національного управління з повітроплавання і дослідження космічного простору нагадали, що відстеження подібних загроз входить в їх завдання, і, згідно з наявними даними, в найближчі сторіччя жодних потенційно небезпечних небесних тіл не з’явиться. Крім того, більшість об’єктів, наближаючись до Землі, згоряє в атмосфері. І навіть у тих випадках, коли падіння астероїда можливо, мова може йти про локальні руйнування, але не загибелі всього людства.
Помилковий заголовок — ТФЫФ crfcedfkj rsytwm cdsne? zrbq «ghjhjredfkb» yf dthtctym wmjuj hjre

12 Червня, 11:37

Поділитися:

Джерело: galnet.org

Теги: NASA, кінець світу

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Іван, Мануйло, Федосій