Настільна версія
мова | язык

ГАЙДАМАКИ їдуть на Sziget-2015

20 Червня, 13:03

Поділитися:

В цьому році гурт ГАЙДАМАКИ візьмуть участь, вже вдруге, в найбільшому європейському музичному фестивалі Sziget, який проходить на одному з дунайських островів в столиці Угорщини Будапешті.

Серед запрошених артистів такі відомі імена, як Robbie Williams, Limp Bizkit, Kings Of Leon, Kasabian, Dropkick Murphies, Boban Markovic, Gogol Bordello, а також Che Sudaka, з якими ГАЙДАМАКИ записали в 2013 році спільний твір під назвою «Гайдамацька».

Виступ українських рокерів відбудеться в суботу, 15 серпня, о 17:00 на «Європейській» сцені. ГАЙДАМАКИ зіграють старі хіти, а також найпотужніші речі з нового альбому «УкрОп», який вийшов у квітні місяці. В той самий день на фестивалі гратимуть Kings Of Leon, Major Lazer, Paloma Faith, Nero..

Фестиваль Sziget, який триватиме цілий тиждень, щорічно приваблює сотні тисяч меломанів до Будапешту, і був визнаний минулого року найкращим європейським музичним фестивалем.

ГАЙДАМАКИ вкотре доведуть Європі, що в Україні є якісна музика світового рівня, а також виступлять з закликом підтримувати Україну в її боротьбі за свободу.
Помилковий заголовок — UFQLFVFRB їlenm yf Ыяшпуе-2015
20 Червня, 13:03

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день солідарності молоді

Сьогодні іменини святкують:

Антип, Іван, Яків