Настільна версія
мова | язык

C.К.А.Й, Антитіла, Діля, Ярмак, Ray Band, виступлять на «Ukrainian Street Art Festival»

7 Липня, 17:15

Поділитися:

15-16 серпня на Контрактовій площі у місті Києві відбудеться благодійний фестиваль-ярмарка «Ukrainian Street Art Festival». Це перший всеукраїнський захід, який включає в себе аж 6 направлень: Street music, Street dance, Street fashion, Street art, Street market, Street fire show.

Головними ідейниками та організаторами фестивалю є волонтери проекту «Підтримаємо своїх» (музичний тур українських артистів зоною АТО).

Вулична культура – це важливо. Щодня заклопотані люди біжать містом, всі в своїх буденних проблемах, переживаннях. Але помічають музикантів, танцюристів, мімів і на хвилинку відволікаються, посміхаються, починають радіти життю. Йдуть далі вже із зовсім іншим настроєм.

Сьогодні арт-культура вулиці все більше і більше входить в сьогодення нашої країни. Культура вулиці вже є окремим напрямом всесвітнього розвитку. Людина, яка поринає у цю течію, починає більше любити свій будинок, вулицю, місто. Унікальність напрямку Street art в тому, що кожен може стати його учасником. Ми закликаємо всіх взяти участь та зробити своє місто чистим і більш культурним!

Мета фестивалю не лише пропагування street-art культури в Україні, а й збір коштів на лікування поранених із зони АТО. Адже, організатори туру «Підтримаємо своїх» неодноразово були з концертами в АТО і знають наскільки важливо підтримувати і морально, і матеріально захисників України.

Вхід на фестиваль безкоштовний, але можна зробити пожертву в скриньки, які будуть розміщені на території фестивалю.

На фестивалі також буде сцена, на якій і відбуватимуться основні події. На решті території розташовуватимуться Street art учасники, точки Street food, Street market та благодійні точки продажу власноруч створеної смакоти від партнерів фестивалю (всі кошти підуть на підтримку поранених воїнів АТО). В напрямку Street fashion в якості партнерів вже долучились організатори Ukrainian Fashion Week. А в напрямку Street Music вже погодились виступити C.К.А.Й, Антитіла, Діля, Ярмак, Tof, Бардак, БЕZ Обмежень, SHOPPING HOUR, Ray Band, Гуцул Каліпсо, ТаРута, Marija Cheba, Артем Мех, Контрабанда.сom.ua, Adrenaline Rust, WASHING TONES, формація "Shopping Hour". Ведучим фестивалю буде Слава Варда.

Партнери фестивалю: компания Euromedia, Ukrainian Fashion Week, 5 канал.
Помилковий заголовок — С/R/F/Q? Fynbnskf? Lskz? Zhvfr? Кфн Ифтв? dbcnegkznm yf «Глкфштшфт Ыекууе Фке Ауыешмфд»

7 Липня, 17:15

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Матвій