Настільна версія
мова | язык

Us стали кращою молодою групою України!

20 Липня, 09:46

Поділитися:

В рамках масштабного київського фестивалю ATLAS WEEKEND відбувся фінал всеукраїнського музичного конкурсу ROCK THE NATION.

Група Us відіграла свій сет на правах переможця київського етапу контеста. На думку суддів, які входили до складу журі, а це Олексій Согомонов, продюсер Бумбокс і Pianoбой; Андрій Шабанов, продюсер Просто Радіо; Віталій Клімов, екс-продюсер ОЕ; Ігор Панасов, журналіст, оглядач Cultprostir; Микита Добринін, ведучий хіт-параду Золотий Грамофон, група Us стала одноосібним переможцем конкурсу і отримала в якості головного призу ротацію своїх пісень на Просто Радіо, презентацію альбому в Києві і прем'єру альбому живцем на Просто Радіо!

Перемога в такому важливому контесті ні на секунду не розслабила музикантів Us, а лише підняла і без того високу планку якості музичного матеріалу. Група з новими силами взялася до роботи над новими треками.

Зовсім скоро шанувальники якісної електронної музики від Us зможуть побачити другий кліп групи на сингл «Gakken», записаний спільно з Dima Kelly, лідером групи Champagne Morning.

А тим часом в концертному графіку групи з'явилася ще одна дата. 23 серпня Us виступлять на березі Чорного моря, в селищі Лазурне в рамках всеукраїнського музично-спортивного фестивалю Crazzzy Days.
Помилковий заголовок — Гы cnfkb rhfoj. vjkjlj. uhegj. Erhfїyb!

20 Липня, 09:46

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День працівників статистики

Міжнародний день волонтерів

Сьогодні іменини святкують:

Архип, Валеріан, Максим, Михайло, Прокоп, Филимон