Настільна версія
мова | язык

Оксана Муха презентує сингл із нового альбому - «Серце глибше з усіх океанів»

30 Липня, 09:09

Поділитися:

Лірична і ніжна Оксана Муха вирішила спробувати себе в новому амплуа – і записала пісню у стилі симфо-рок. Цими днями відбувається прем’єра пісенної новинки від співачки «Серце глибше з усіх океанів» на радіостанціях України.

Пісня «Серце глибше з усіх океанів» - перший сольний сингл Оксани Мухи з її наступного, третього за ліком, сольного альбому (до цієї збірки також увійде дуетна пісня співачки зі знаменитою вокальною формацією «Піккардійська Терція» «Над морем», яку артисти презентували торік). Нова пісня Оксани Мухи «Серце глибше з усіх океанів» - про віру в серце, яке, якщо воно любить, спроможне перевернути світ.

Автором музики до пісенної новинки «Серце глибше з усіх океанів» виступила сама Оксана Муха (аранжування – Грицько Міняйло), а слова написала Рута Вітер (Юлія Пігель) – поетеса і мисткиня, яка трагічно загинула за нез’ясованих обставин у вересні 2008-го.

- Рута Вітер – дуже рідкісна поетеса, - каже Оксана Муха. – Я порівнюю її із Ліною Костенко: аскетизм, простота, глибина образів, несподівані ритмічні та фразеологічні звороти… У її поезіях немає передбачуваних рим. Хочу, щоб українці відкрили для себе Руту Вітер. Бо я їй вірю, вірю кожному написаному нею слову. У вірші «Серце глибше з усіх океанів» Рута зуміла розповісти і мою особисту історію – й зробила це саме тими словами, якими відчуваю я. Ця пісня – про вир справжніх почуттів, які здатні одночасно і до сліз довести, і радість викликати.

Послухати пісню Оксани Мухи «Серце глибше з усіх океанів» можна у нас

Довідка.
Оксана Муха - українська співачка, яка співає душею. Її голос зачаровує, надихає і спонукає любити. Що б вона не виконувала: авторські романси, патріотичні пісні, народні хіти у сучасних обробках, акапельні твори, академічну класику... Володарка Гран-прі I Міжнародного конкурсу українського романсу ім. Квітки Цісик (2011 р.). Вручаючи нагороду молодій співачці, народна артистка України Ніна Матвієнко зауважила: «Оксана Муха – наша друга Квітка Цісик. Квітка Цісик повернулася до нас голосом Оксани Мухи… Я щаслива, що талант Квітки передався цій милій тендітній дівчині». Муха – незмінна учасниця масштабних культурно-мистецьких проектів «Проект ІВАСЮК» і «Незабутня Квітка». Дискографія: «RE:SHETO» (2010 р.), «Колядки та Щедрівки» (2015 р.); спільно із чоловічою хоровою капелою Оксана записала альбом «Галичанка» (2005 р.), а також уклала і випустила диск до 100-ліття Національної скаутської організації України «Пласт» «При Ватрі» (2012 р.).
Помилковий заголовок — Jrcfyf Ve[f ghtptyne' cbyuk sp yjdjuj fkm,jve - «Cthwt ukb,it p ecs[ jrtfysd»

30 Липня, 09:09

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день боротьби з посухою

Сьогодні іменини святкують:

Мефодій, Митрофан, Северин