Настільна версія
мова | язык

Мантра від Фагота

26 Серпня, 10:26

Поділитися:

24-го серпня у День Незалежності музикант Олег "Фагот" Михайлюта презентував дуже символічне відео на композицію "Mantra".

Її він написав рік тому, коли дізнався про зникнення оператора Ярослава Пілунського у Криму.

У своєму Facebook Фагот розповів, як народилася пісня і хто йому допоміг зняти на неї відео.

"це був березень 2014...
16 числа, в неділю, я дізнався, що під час "референдуму" в Криму було викрадено Пілунського. Де він знаходився не знав ніхто. Кожен з нас зробив саме ті дзвінки і саме тим людям, котрі могли допомогти його знайти, але навіть після того просто так сидіти і чекати було не зовсім комфортно. В понеділок зранку я вже був на студіі, того ж дня саме зранку до мене в студію зайшов Придувалов, хоча, за звичай, раніше 18:00 він в студіі ніколі не з'являвся. Ще на порозі він сказав "давай писати мантру, треба Піла витягувати", я одразу почав шукати звук барабанів серед тих, що я записував на Грушевського під час протистояння, Придувалов взяв бас і став грати ріф. Так ми почали...писали весь день...
наступного дня музична форма була готова і в обід на студію по зовсім інших справах зайшла Аня Заклецька - фолкова тема в її виконанні лягла в трек, ніби там була завжди.
під вечір третього дня пісня була зроблена.
мені вона здавалася зробленою...
в п'ятницю Пілунського випустили з полону...
а вже взимку ми поїхали до зони АТО, дівчата передавали через нас воякам теплі речі та вітамінні суміші, а Навроцька також попросила роздати хлопцям роздруковану нею на маленьких папірцях Молитву Характерника, котру за легендою характерники читали перед боєм.
коли я її став читати в голові зазвучала музика Мантри...
пісня склалася...
в якійсь момент я зрозумів, що це для мене знакова річ, тому треба зафіксувати іі відеороботою
сценарну ідею та режисуру робили разом з Олею Навроцькою, а Володимир Шкляревський зробив фантастичну картинку. Костюми робили в NAVRO, за що їм окрема дяка.
до вашої уваги перший сингл з майбутнього альбому від Fahot.
Незалежність - це генетичний код.
Саме тому ми непереможні.
З Днем Незалежності, Країно!"
Помилковий заголовок — Vfynhf dsl Afujnf
26 Серпня, 10:26

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Антонін, Валерія (Калерія), Клавдій, Мавр, Марія, Папій, Федот