Настільна версія
мова | язык

ХАС випустив музичний допінг для патріотів

4 Вересня, 21:37

Поділитися:

Репер, львів’янин, українець Назар Хассан відверто про те, чим сьогодні живе його покоління сказав у своєму новому кліпі, першому відео, яким співак розпочав сольний проект «ХАС».

Як вже звично для його шанувальників і шокуюче для нового слухача, хлопець вкотре із абсолютною щирістю та на повний голос заявляє про головне. Не боючись осуду, він відверто каже про те, що насправді хвилює кожного жителя нашої країни, а ще про реалії молоді, народженої в 90-х і переживання, пов’язані із непростою ситуацією на сьогодні і протягом останніх 25-ти років. Втім, «Наше серце» з першого і до останнього акорду просякнуте позитивом, рішучістю і беззаперечним світлом.

«Наше серце» не тільки додає наснаги і заряджає позитивом, цей трек заводить нову моду на ставлення до конфлікту в країні, як вже вирішеного і такого, що залишився у минулому. На запитання про те, чому в пісні саме такі слова: «Ми не починали війну, але її закінчили…», Назар Хассан, вже як автор тексту, пояснив: «Тому що я хочу, щоб кожен, хто почув ці слова, повторив їх для себе і повірив в них!!! Я вірю в те, що думки, а особливо слова, справджуються!»

У відео знялось 80(!) дітей — танцювальний колектив «Міріданс» з Чернігова. Діти вразили не лише фантастичними трюками і танцями, найбільш привертає увагу і розчулює щирість дитячих очей та непідробність емоції у поєднанні із ствердженнями про те, що «ніхто нас не зупинить» і «нам не здатися ніяк», які не можуть залишить сьогодні байдужим жодного патріота.
Помилковий заголовок — {FC dbgecnbd vepbxybq ljgsyu lkz gfnhsjnsd
4 Вересня, 21:37

Поділитися:

Автор статті: Катерина Басараб
За матеріалами: prkatrinbasarab.com

Теги: ХАС, RIZUPS, Наше Серце

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний День обіймів

Сьогодні іменини святкують:

Анастасій, Антон, Антонін, Василиса, Георгій, Григорій, Омелян, Ілля, Сидір, Юліан