Настільна версія
мова | язык

Essami - нове ім'я Гайтани!

14 Вересня, 15:52

Поділитися:

«You are the one» - перший трек з десяти нових композицій, які об'єднані під назвою «I am Essami». Ця концертна програма створюється в Лондоні та Лос-Анджелесі за участю дуже талановитих музикантів і аранжувальників.

Запис пісні Essami «You are the one» проходила в Лондоні на RAK Studios в колективі друзів, які створили неповторну музичну атмосферу. З теплотою і захопленням згадує період запису треку гітарист і композитор David Saw, а композитор і аранжувальник Jonathan Quarmby поділився своїми враженнями:

«Коли Гайтана приїхала до Лондона, щоб записати пісню з Девідом і мною, відразу ж стало зрозуміло, що вона найдивовижніша та найпрекрасніша співачка, з якою нам коли-небудь доводилося працювати. Ми записали «You are the one» в перший же день разом. Я пам'ятаю, коли вона співала, ми були вражені - так неймовірно це було! Вона додала цій, здавалося б, простий пісні глибокий сенс. Це була велика честь провести з нею час. Я сподіваюся, що ми скоро зможемо зробити це знову!»

Над треком «You are the one» працювали Everton Nelson зі струнним оркестром (Björk, Jamiroquai) і барабанщик Ian Thomas (Sting, Eric Clapton, Tom Jones, Elton John), і, звичайно ж, чудова RAK Studios (London), яка стала другою домівкою на час створення треку «You are the one» для всієї команди.

На трек «You are the one» вже знято відео, зйомки якого проходили в Лондоні та Києві. Побачити його можна буде зовсім скоро, а поки можна послухати «You are the one» в ефірах українських радіостанцій.
Помилковий заголовок — Уыыфьш - yjdt svэz Ufqnfyb!
14 Вересня, 15:52

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Трійця

Сьогодні іменини святкують:

Алфій, Еразм, Сидір, Купріян, Онисим, Таїсія