Настільна версія
мова | язык

«Країна Мрій» кличе всіх на фестиваль до Львова

29 Вересня, 15:45

Поділитися:

Запрошуємо «мрійників» і «мрійниць» 10-11 жовтня до славного міста Лева у красиві мандри світлою і чистою «Країною Мрій». Мистецьке дійство відбудеться на свято Покрови просто неба – в Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай».

«Цього року сам фестиваль буде більш роковий, адже козацькі пісні, які співає молодь, є роковими. Будуть такі гурти, як Тартак, ТНМК, Воплі Відоплясова. В Києві ми робили сцену сучасної кобзарської пісні, де виступали молоді виконавці, також може буде електронна сцена, де буде модне зараз поєднання електронної та етнічної музики», - розповів Олег Скрипка.

Вже втретє «Країна Мрій» пройде на численних сценах та майданчиках «Шевченківського гаю», що у Львові. Широкою музичною палітрою львів’яни та гості міста будуть насолоджуватися упродовж двох фестивальних днів на Великій музичній сцені, Танцювальній галявині, Кобзарській майстерні та інших локаціях.

«Кожен, хто прагне доторкнутися до незбагненного чистого джерела духа, автентики і краси, зможе познайомитися із найкращими українськими виконавцями. Традиційно «Країна мрій» збирає неперевершених українських митців на втіху поважній публіці, яка цінує стиль і традиції, готова до сучасного поєднання фольклору і року, автентики та електронної музики. В.В., Пікардійська Терція, ТарТак та багато інших артистів співатимуть на теренах «Країни Мрій» у Львові», - зазначають організатори фестивалю.

Фестиваль «Країна Мрій» вирізняється не лише музичним дійством, але й ярмарковим розмаїттям. Це – алея народних ремісників, книжковий ярмарок, автентичні майстер-класи, де у живому часі виробляють неймовірні витвори людської фантазії, виставка народного малярства, дитяча галявина, етнічні кухні тощо, повідомляють у ЛМР.

«Країна Мрій» – найбільший в Україні та найвідоміший у світі український фестиваль. Керманичем та ідейним натхненником фестивалю є музикант і громадський діяч Олег Скрипка. 12 років зусиллям організаторів фестивалю та волонтерів організовується цей захід.
Помилковий заголовок — «Rhfїyf Vhsq» rkbxt dcs[ yf atcnbdfkm lj Kmdjdf

29 Вересня, 15:45

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Євсій, Єфросинія, Онисим