Настільна версія
мова | язык

ВВ оголосили дату ювілейного концерту

9 Жовтня, 14:57

Поділитися:

Легенди українського року гурт «ВВ», 10 березня 2016 року зберуть шанувальників на великий ексклюзивний концерт у "Палаці Спорту" на честь свого тридцятиріччя. Концерт під назвою «ХХХ» стане найграндіознішою музичною подією наступного року.

9 жовтня, о 15:00, на офіційних сторінках FACEBOOK та YOUTUBE гурту, стануть доступними перші 400 квитків на ювілейний концерт ХХХ років «ВВ» за СУПЕРЦІНОЮ.

ХХХ років «ВВ» - це міксована гама емоцій та почуттів, зібрана за три десятиріччя, які гурт виплесне у серця публіки. Відтак, кожен, хто завітає на концерт легенд українського року, за один вечір проживе цілу музичну епоху.

Три десятки років «ВВ» – це тридцять відтінків українського рок-н-ролу, які Україна переживала впродовж усіх років свого становлення. Через андеграундний радянський «політ-рок» та музичний драйв гуртожитків КПІ, через французький етап творчості гурту і до вишуканого симфо-панку альбому «Чудовий світ!».


Помилковий заголовок — DD jujkjcbkb lfne .dsktqyjuj rjywthne

9 Жовтня, 14:57

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Всесвітній день охорони довкілля

Сьогодні іменини святкують:

Адріан, Андрій, Василь, Генадій, Давид, Данило, Дмитро, Іван, Гнат, Ісай, Касіян, Костянтин, Леонтій, Михайло, Микита, Олександр, Петро, Роман, Сильвестр, Федір, Яків