Настільна версія
мова | язык

Руслана показала, як бігає у масці та зі співом

11 Лютого, 18:35

Поділитися:

Співачка Руслана вирішила поділитися з прихильниками своїм щоденним стилем життя. Для цього вона зняла свої заняття спортом, обливання крижаною водою на вулиці та біг у масці та зі співом.

А ще на сторінці у Facebook зірка, яка протягом багатьох років перебуває в ідеальній фізичній формі, детально описала свій день.

"Мій щоденний стиль життя, який я сама собі створила, - це не лише підготовка до нового проекту. Я роблю це перш за все для того, щоби доводити самій собі, що з кожним днем я можу бути сильнішою", - почала Руслана.

Співачка повідомила, що прокидається о 8-й.
"О 9:00 я йду обтиратися снігом та/або обливатися зимною водою. Після цього я розтираюся і розминаю тіло та роблю щонайменше годинну зарядку з різними техніками, зокрема, йога, качаю ноги і спину. Після цього, близько 10:00-11:00, я беру Чудо, і ми йдемо на пробіжку", - поділилася співачка, маючи на увазі свого песика.

Для бігу Руслана обирає важку трасу та вдягає маску.

"Як правило, це стежки, які не те що для бігу, а й для простої ходьби важкі. Іноді я падаю, але піднімаюся і біжу далі. Під час бігу я одягаю спеціальну маску, яка ускладнює дихання, але водночас допомагає розробляти діафрагму, а це дуже важливо для будь-якого вокаліста. Потім я знімаю маску і, не зупиняючи біг, починаю розспівуватися та робити вокальні вправи", - розказала артистка.
Повернувшись додому, Руслана випиває трав’яний чай з імбиром, після чого продовжує професійні тренування в танцювальному залі.

"Після фізичних вправ, я працюю в студії над новим альбомом. Протягом дня я часто маю зустрічі по своїй громадській діяльності. Увечері після всіх зустрічей я завжди продовжую роботу над своїми спеціальними креативними розробками", - додала вона. А перед сном Руслана дивиться мультики.

До речі, про своє харчування протягом дня співачка чомусь не згадала.
Помилковий заголовок — Heckfyf gjrfpfkf? zr ,suf' e vfcws nf ps cgsdjv

11 Лютого, 18:35

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Зоя, Семен, Світлана, Мирослав, Фотинія