Настільна версія
мова | язык

Оптимістично налаштовані "НеАнгели" змінили свій номер для "Євробачення"

21 Лютого, 12:32

Поділитися:

Віка і Слава з дуету "НеАнгели" поділилися враженнями від виступу у півфіналі та розповіли, як готуються до вирішального фіналу.

Співачки задоволені результатом, поважають критику журі, але до фінального виступу все ж таки вирішили дещо змінити у своєму конкурсному номері.

Про все це артистки розповіли "ТСН".

"Весь вільний час проводимо у підготовці до фіналу - працюємо над новими образами, шліфуємо номер, співаємо, танцюємо", - кажуть Слава і Віка.

Дівчата зізналися, що костюми для півфіналу не купували у відомих світових брендів, а створили разом з вітчизняними дизайнерами.

Своїм виступом 13-го лютого "НеАнгели" задоволені.

"Ми злегка хвилювалися перед виходом на сцену і, можливо, саме це хвилювання відчули і члени журі", - зауважили артистки.

Що ж до їхнього продюсера Юрія Нікітіна, то він своїх підопічних не пресує.

"Єдине, про що просить нас Юра, - бути розслабленими і отримувати задоволення від того, що відбувається. Бути собою. Він вірить в нас і вважає нас унікальними, особливими, власне, як і Олександр Бард - автор пісні "HIGHER", - поділилися Віка і Слава.
До порад журі нацвідбору співачки ставляться із повагою.

"Поради журі в загальному були конструктивними і зрозумілими для нас. Компетентність його членів не викликає ні в кого сумніву. У нас є глибока переконаність у тому, що журі хоче вибрати найбільш виграшну пісню, яка зможе гідно представити Україну на головному пісенному конкурсі Європи. Ми - не новачки сцени і розуміємо, що з нас і запитують подвійно", - зауважили виконавиці.

"Ми змінили кольорову гаму номера і ввели нові елементи, щоб зробити його більш переконливим", - додали вони.

Днями у пресі з’явилася інформація про те, що пісня "НеАнгелів" начебто є плагіатом на пісню Бейонсе "Runnin". Утім, Віка і Слава заперечили це.

"Наша пісня відповідає тенденціям сьогоднішнього дня. У світі в моді аналогічний звук і зрозуміло, чому Олександр Бард зробив саме такий трек. У "Higher" немає повторювання мелодії або тексту інших виконавців, тільки тренд", - заявили вони.
"Кожен популярний артист робить свою музику з урахуванням контексту часу. Тим більше, що за 3 хвилини, які триває номер на "Євробаченні", глядач повинен "зріднитися" з треком, полюбити його, щоб віддати за нього свій "голос". Погодьтеся, складно ось так от одразу полюбити щось чужорідне, незвичне твоєму "вуха" з усіх точок зору", - зазначили Віка і Слава.

На запитання, як вони оцінюють свої шанси у фіналі, "НеАнгели" сказали:

"Ми, як і на самому початку, налаштовані оптимістично. Ми робимо все, що від нас залежить, - намагаємося максимально емоційно і професійно передати меседж, закладений у композиції. Показати глядачеві, що "світло в кінці тунелю є" і потрібно з оптимізмом дивитися в завтрашній день. Щоб наблизити наше з вами світле майбутнє, ми повинні рости, ми повинні бути вище".
Помилковий заголовок — Jgnbvscnbxyj yfkfinjdfys @YtFyutkb@ pvsybkb cdsq yjvth lkz @"dhj,fxtyyz@

21 Лютого, 12:32

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Макар, Марин, Олексій