Настільна версія
мова | язык

Дженніфер Гарнер: Бен Аффлек – кохання мого життя

27 Лютого, 11:13

Поділитися:

Американська акторка Дженніфер Гарнер дала перше відверте інтерв'ю після приголомшливого оголошення про розлучення з Беном Аффлеком. Зірка зізналася, що досі кохає свого чоловіка та батька своїх трьох дітей.

Про це пише "People" із посиланням на "Vanity Fair".

"Я не виходила заміж за велику кінозірку, я виходила на нього. І я би повернулася (в минуле) та зробила б це ще раз", - сказала Дженніфер. "Він – кохання мого життя. Що з цим поробиш? Він – найяскравіша людина всюди, найхаризматичніша, найщедріша. Він просто складний хлопець", - додала вона.

Як підкреслила Гарнер, няня їхніх із Аффлеком дітей, про яку багато писали ЗМІ, не була причиною розлучення.

"Ми вже кілька місяців як розійшлися, коли я вперше почула про няню. Вона не має відношення до нашого рішення розлучитися. Вона не була елементом того рівняння", - запевнила актриса.

Зі слів Дженніфер, після розриву з Беном вона погано спить. Дивиться уночі телевізор, щоби заглушити думки.

"Мені треба чимось вимкнути мозок", - зізналася вона.

"Я сплю коло моєї старшої доньки. Я щаслива, що вона в мене є; вона щаслива, що в неї є я", - поділилася Гарнер. Прокоментувала Дженніфер і татуювання, котрим Аффлек "відсвяткував" нову сторінку свого життя - .Фенікс на всю спину.

"Знаєте, що сказали б про таке в моєму рідному місті? "Хай Бог милує." Фенікс, що постає з попелу. Я в цьому сценарії – попіл? Я ображаюся. Я відмовляюся бути попелом", - зазначила Гарнер.

Зірка зізналася, що її вже багато місяців ніхто не цілував, крім як на знімальному майданчику. Що стосується майбутніх претендентів на її серце, то Дженніфер, котра називає себе "динозавром", зазначила, що надає перевагу квітам, а не текстовим повідомленням.

Нагадаємо, причиною краху 10-річного шлюбу Аффлека й Гарнер, котрі мають трьох діток, називали тяжку кризу середнього віку, котра накрила 43-річного актора. Подейкують, Бен не обмежився татуюванням, а й вдався до омолоджуючої пластики.
Помилковий заголовок — L;tyysath Ufhyth^ <ty Faaktr – rj[fyyz vjuj ;bnnz

27 Лютого, 11:13

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день книги та авторського права

Сьогодні іменини святкують:

Зенон (Зинон), Максим, Олександр, Терентій, Федір, Яків