Настільна версія
мова | язык

Лорак не хоче, щоб дочка стала співачкою: Треба весь час "потрапляти у настрій людей"

16 Березня, 11:41

Поділитися:

Співачка Ані Лорак зізналася, що не хоче, аби її донька Соня йшла в артистки. Одна Кароліна готова підтримати будь-який вибір дівчинки.

Разом зі своїм чоловіком Муратом Ані намагається не балувати Софію, хоча й не може встояти перед гарненьким вбранням для дочки.

Про те, як виховує дочку співачка розповіла виданню "Deti.mail.ru".

З появою доньки Лорак дала собі слово не бути відсутньою вдома понад три дні. Зараз, коли дівчинка вже достатньо доросла, Кароліна бере її з собою на гастролі. А коли такої можливості нема, дівчинка залишається дома з татом.

"Коли я приїжджаю додому після гастролей, її слова "Мамочка приїхала!" для мене найдорожчі у світі. Ми робимо разом все: граємося, малюємо, танцюємо - отримуємо задоволення від того, що ми разом. Я шалено сумую без неї, і як тільки ми зустрічаємося, не можу з нею розлучитися", - розповіла Лорак. "Я по можливості навіть на ділові зустрічі беру її з собою. Поки мама вирішує питання, дочка може пограти на планшеті, випити какао. Я знаю, що вона тут, поруч. Мене це зігріває", - додала вона.

Кароліна не приховує, що Соня більше схожа на татка.

"А взагалі вона просто наша дівчинка. Як чоловік каже - "фрукт кохання". Коли я дивлюся на неї, бачу очі Мурата. Коли він бере її на руки, радію тепер не менше, ніж коли вона обіймає мене. Я б дуже хотіла, щоб вона виросла такою ж доброю, сміливою, чуйною, як Мурат. Світлою і люблячою, як я. Хочу передати їй мій внутрішній світ, тому що жінка повинна нести його", - зауважила співачка. Лорак запевняє, що вони з чоловіком намагаються привчити дочку до того, що нічого у житті не дається просто так.

"І навіть ті подарунки, що я їй привожу, я не даю без віршика чи малюнка. Ми намагаємося балансувати у вихованні і рівномірно розподіляти свою любов", - зазначила Кароліна.

Також Кароліна зізналася, що купляє доньці дуже багато одягу.

"Ми не обходимося однією парою взуття - купуємо відразу з колекцією одягу. Більшу половину купленого дитина просто не встигає вдягти. Всі ці покупки - скоріше задоволення для мене, ніж для Софії… При цьому, я вважаю, що дитині в ранньому віці не потрібно мати туфлі від "Dior" або курточку від "Versace". Коли такі речі дарують - це приємно, але спеціально купувати дизайнерський одяг для дітей я б не стала", - поділилася співачка.

Крім того, Лорак похвалилася, що вже зараз дочка дуже артистична.

"У будинку постійно звучить музика, я розповідаю історії про свої гастролі і поїздки. Соня перебуває в цьому середовищі, ходить на мої концерти. Їй дуже подобається танцювати і співати. Зараз вона природно розвивається, їй, як і всім дівчаткам, подобається бути принцесою, привертати до себе увагу... І вона розуміє, що мама - публічна людина. Соня вже знає фразу "no photo!", - розповіла зірка.
Утім, Лорак не бажає доньці майбутнього у шоубізі.

"Це дуже важка праця. Наприклад, якщо за кордоном артист, який досяг успіху, живе за рахунок продажів своїх альбомів, то в нашій країні "вовка ноги годують". Є концерти - є заробіток, немає концертів - немає заробітку. Це нестабільність", - зауважила артистка.

"А я б хотіла для неї стабільної роботи, що не залежить від примх публіки. Сьогодні ти подобаєшся глядачеві, а завтра йому подобається хтось інший. Тобі весь час потрібно "потрапляти в настрій" людей, які приходять на твій концерт", - додала вона. "Для мене важливо, щоб Соня стала щасливою людиною. Щоб робота, яку б професію вона не обрала, приносила їй задоволення.... Завдання батьків - не підминати дитину під себе, адже людина, хоч і маленька, але вже особистість", - зауважила Кароліна.

"Зі свого життям що хочеш, те й роби, а з дитиною ж головне - не нашкодити, а допомогти. Моє завдання - запропонувати їй весь спектр можливостей і допомогти розвиватися в тому напрямку, до якого вона потягнеться. Я підтримаю будь-який її вибір", - підсумувала співачка.

Утім, Лорак не бажає доньці майбутнього у шоубізі.

"Це дуже важка праця. Наприклад, якщо за кордоном артист, який досяг успіху, живе за рахунок продажів своїх альбомів, то в нашій країні "вовка ноги годують". Є концерти - є заробіток, немає концертів - немає заробітку. Це нестабільність", - зауважила артистка.

"А я б хотіла для неї стабільної роботи, що не залежить від примх публіки. Сьогодні ти подобаєшся глядачеві, а завтра йому подобається хтось інший. Тобі весь час потрібно "потрапляти в настрій" людей, які приходять на твій концерт", - додала вона.
Помилковий заголовок — Kjhfr yt [jxt? oj, ljxrf cnfkf cgsdfxrj.^ Nht,f dtcm xfc @gjnhfgkznb e yfcnhsq k.ltq@

16 Березня, 11:41

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день донора крові

Сьогодні іменини святкують:

Валеріан, Денис, Устин, Харитон