Настільна версія
мова | язык

Весняна прем'єра! Alyosha представляє нову пісню "Капли"!

26 Березня, 17:24

Поділитися:

Напередодні великого сольного концерту в столиці 16 квітня Alyosha представляє весняний сингл " Капли ". Нова пісня, за словами співачки, про найщиріше почуття, яке одного разу переживає будь-яка дівчина.

Як і хіт Alyosha " безоружная ", який набрав понад 4 000 000 млн. Переглядів на YouTube, текст пісні " Капли " був написаний співачкою в співавторстві з Юлією Павленко. Музика створювалася Alyosha і Вадимом Лисицею. Активно плануються зйомки відеокліпу на новий сингл, реліз якого відбудеться вже цієї весни.

- Напевно, кожна з нас коли-небудь відчувала таку сильну емоцію любові, коли хочеться просто розчинитися в людині - стати краплею, яка впаде з неба на його щоку. Хоч якимось чином доторкнутися до коханого, бути ближче до нього, - розповіла Alyosha. - Пісня "Капли" про таку любов - сильну і яскраву, яка залишає веселку на душі, як після весняного проливного дощу!

Цікаво, що для створення пісні продюсером співачки Вадимом Лисицею в музичній студії, був використаний звук падіння справжніх крапель води, який можна почути на початку пісні.
Помилковий заголовок — Dtcyzyf ghtvэ'hf! Фднщырф ghtlcnfdkz' yjde gscy. @Rfgkb@!
26 Березня, 17:24

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День ООН

Сьогодні іменини святкують:

Максим, Петро, Яків