Настільна версія
мова | язык

17 квітня ONUKA у Львові представить свій VIDLIK

9 Квітня, 05:24

Поділитися:

У неділю, 17 квітня, один із найяскравіших українських гуртів-відкриттів останніх двох років – ONUKA – презентує у Львові свій новий міні-альбом VIDLIK. Місце зустрічі - Event-Hall «КІНО» (просп. В. Чорновола, 2). Початок – о 19:00.

Міні-альбом (ЕР) ONUKA під назвою VIDLIK вийшов у лютому. До новинки увійшли такі треки: SVITANOK, VIDLIK, OTHER і 19 86.

9 та 10 квітня програму VIDLIK наживо почують кияни – у клубі Sentrum. Далі у концертному графіку ONUKA – Дніпропетровськ (15 квітня), Львів (17 квітня), Чернігів (22 квітня)…

EP VIDLIK – це два україномовні і два англомовні треки. Авторами музики всіх композицій виступили Ната Жижченко та Євген Філатов. Тексти створила Ната. В одній пісні використаний фрагмент вірша київського стріт-арт-митця Єжи Коноп’є. У своєму новому міні-альбомі ONUKA продовжує міксувати стилі. Сюрприз VIDLIK - використання унікального електромузичного інструменту терменвоксу, звук у якому виникає внаслідок магнітних коливань. Крім того, ONUKA додала у новинці звучання ще кількох народних інструментів - ліри та бугая. А ще у записі альбому взяв участь симфонічний оркестр Brevis.

Концерти ONUKA – це не лише прекрасні звуки та миле вуху виконання, а й унікальний візуальний ефект. Цю групу хочеться не тільки слухати - на неї хочеться ще й дивитись. Сценічні образи і поведінка на сцені ONUKA продумані, як ні в кого іншого: від першого кроку - до фінального виходу.

Послухати EP VIDLIK можна тут:
https://soundcloud.com/onukaofficial/sets/vidlik
Живий виступ ONUKA:
https://www.youtube.com/watch?v=tUsg0DX53TI

Ціна квитків на концерт ONUKA в Event-Hall «КІНО» 17 квітня – від 150 до 450 грн. Продаж квитків - на сайті gastroli.ua (https://gastroli.ua/tickets/onuka/buy), а також в касах «GASTROLI» по місту. Детальніша інформація та замовлення квитків: 0 800 507 577
Помилковий заголовок — 17 rdsnyz ЩТГЛФ e Kmdjds ghtlcnfdbnm cdsq МШВДШЛ

9 Квітня, 05:24

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день інформації

День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій

Сьогодні іменини святкують:

Антон (Антонін), Герман, Іван, Никифор