Настільна версія
мова | язык

Єва Бушміна змінила псевдонім заради самопізнання

26 Квітня, 12:11

Поділитися:

Співачка Єва Бушміна вирішила розпрощатися зі своїм псевдонімом з часів гурту "ВІА Гра". Артистка заявила, що час починати новий шлях та повернутися до себе справжньої.

Мабуть, Яна, як насправді звуть Бушміну, вважає, що зміна творчого імені якось позитивно вплине на розвиток її не надто вдалої сольної кар’єри. Час покаже, а поки екс-"ВІА Гра" представила нове ім'я - Layah.

"Єва Бушміна - штучно створений персонаж, і прийшов час з ним попрощатися. Я хочу бути зі своїм глядачем справжньою. Мене звати Яна. Всередині я кардинально інша, і мені хочеться, щоб глядач це зрозумів і прийняв мене, мою творчість і світовідчуття. Тепер моя музика звучатиме під ім'ям LAYAH", - заявила співачка.
"У перекладі з санскриту "Лайа" означає "розчинення". У йозі цей процес відбувається, коли душа позбавляється від подвійності. Людина, що практикує Лайя-йога, йде шляхом спонтанного самопізнання, перестає жити в категоріях фіксованого минулого і мотивованого майбутнього", - додала вона.
"Необхідно відійти від подвійного враження, яке створив псевдонім "Єва Бушміна" і почати новий шлях під ім'ям LAYAH, в якому я повністю розчиняюся і почуваюся справжньою", - зазначила Яна.
Помилковий заголовок — "df <eivsyf pvsybkf gctdljysv pfhflb cfvjgspyfyyz

26 Квітня, 12:11

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День працівників СБУ

Міжнародний Старий Новий Рік

Година Землі

Сьогодні іменини святкують:

Григорій, Семен