Настільна версія
мова | язык

Вегетаріанка Могилевська тренується 5 разів на тиждень та вірить у дива

23 Травня, 12:00

Поділитися:

Співачка Наталія Могилевська, яка за останні місяці помітно змінилася зовні, тренується 5 разів на тиждень та практикує сироїдіння і вегетаріанство.

Крім того, вона любить зустрічати світанки і щоранку присвячує собі 2-3 години.

Про свій день та духовні практики Наталія розповіла журналу "Viva!".

Вже сім років Могилевська займається йогою. Але свого педагога знайшла не одразу.

"Спочатку на заняттях замість внутрішнього балансу і гармонії отримувала втому і роздратування. Але з часом зрозуміла, що замість динамічної йоги мені потрібна м'яка, жіноча, яка заспокоює, робить більш гнучкими і тіло, і душу", - поділилася зірка.
"Це дихальні вправи - пранаями, які очищують, розслабляють розум і тіло. Це розтяжки і вдумлива неспішна робота. Потрібно прислухатися до свого тіла, і тоді йога викликатиме відчуття гармонії, балансу і радості. Якщо так відбувається - ви знайшли свого вчителя і свою систему занять", - зауважила співачка.

З харчуванням Наталка теж не одразу визначилася.

"Почала я з мікробіотики, потім перейшла на білкову їжу і паралельно займалася бігом і фітнесом. Сьогодні перейшла практично на сироїдіння, вегетаріанство. Я змінювала системи не тому, що хотіла зайнятися чимось новим, просто мій організм цього вимагав, і я йшла за тим, куди вели мене мої внутрішні потреби", - розповіла вона.
Свій день Могилевська починає рано, бо дуже любить зустрічати світанки.

"Схід сонця на Дніпрі, на даху сусіднього будинку або ж на березі океану заряджає мене енергією, силою і позитивним зарядом на цілий день", - зізналася Наталя.

"Я намагаюся вставати рано, коли основна маса людей ще спить, і рано лягати, бо найкращі години для відновлення сил і відпочинку - це час з 10 до 12 ночі. Спиш ти потім - це вже не важливо, але ці 2 години ти обов'язково повинен відпочивати", - додала вона.
Вранці 2-3 години співачка намагається присвятити собі.

"Я не ставлю перед собою якихось конкретних цілей, зазвичай це йога і пранаями або я граю на чашах і співаю, або можу просто поміркувати і підвести підсумки минулого дня, або ж, навпаки, запланувати, що хочу зробити сьогодні", - розказала Могилевська.
П'ять разів на тиждень Наталя тренується.

"Іноді це танці, іноді фітнес, іноді просто пробіжка", - поділилася артистка.

"До 10-11 години дня приїжджаю в офіс. Протягом робочого дня перепочиваю 5-10 хвилин, занурююся в тишу, займаюся дихальними вправами або влаштовую чаювання, щоб призупинити неминучу суєту, пов'язану з робочими справами. Роблю це, щоб "обнулитися", видихнути і залишатися в гармонії", - розповіла Могилевська.
Увечері Наталя зустрічається з друзями або з кимсь із викладачів, якщо вивчає щось нове.

"Перед сном намагаюся підбити підсумки. А ще обов'язково намагаюся фіксувати стан задоволення і радості від досягнутих результатів. Це важливо для людини, яка свого часу написала пісню "Полюби меня такой, какая я есть" і далеко не завжди у це вірить", - зізналася зірка.

На запитання, чи вірить вона у дива, Могилевська впевнено зазначила:

"Звичайно! Наше життя - це і є диво. Потрібно тільки відкрити очі і побачити це".
Помилковий заголовок — Dtutnfhsfyrf Vjubktdcmrf nhtye'nmcz 5 hfpsd yf nb;ltym nf dshbnm e lbdf

23 Травня, 12:00

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день книги та авторського права

Сьогодні іменини святкують:

Зенон (Зинон), Максим, Олександр, Терентій, Федір, Яків