Настільна версія
мова | язык

Гайтана нарешті розповіла, чому взяла тайм-аут та про стосунки з Клімом

24 Травня, 10:48

Поділитися:

Співачка Гайтана нарешті розкрила таємницю того, чому після участі у "Євробаченні-2012" зникла з шоубізнесової арени та ховалася від преси і уваги.

Вона розповіла, як багато мандрувала у пошуках натхнення, допомагала батькові оговтатися після інсульту та про бажання мати багато дітей.

Про все це Гайтана говорила в інтерв’ю "Телегиду".

На запитання про те, чому її тривалий час не було у медіапросторі, Гайтана зазначила:

"Вирішила взяти тайм-аут на роботі, піти від зобов'язань і почати вільно дихати. Мені дуже хотілося відпочити від усього, що зі мною відбувалося, адже я працювала без перерви 13 років і в якийсь період зрозуміла, що сама собі вже трішечки набридла".
"Останні пару років багато подорожувала по світу, черпала натхнення, і мій творчий політ проходив досить успішно", - зауважила вона.

Зокрема, Гайтана якийсь час провела на своїй другій батьківщині - у Конго, де в неї дуже багато родичів.

"Цього разу у батька були проблеми зі здоров'ям - він переніс два інсульти. Я його підтримувала і, слава Богу, поставила на ноги", - поділилася співачка.
У середині квітня співачка повернулася до України з Америки.

"В Україні у мене кілька заходів, також хочу підготувати концертну програму. Крім того, я скучила за друзями, командою і музикантам. Вони всі в один голос мене закликають: "Давай діяти!" Але я одного разу дала собі слово: ніколи нічого не загадувати наперед", - розповіла Гайтана.

"Я 100% творча людина, живу в мріях, йду туди, куди заповідає музика. І не хочу, щоб хтось мене опускав на землю, мені подобається перебувати в рожевих окулярах. Де я опинюся незабаром, навіть не припускаю. Мені так легше - не бути прив'язаною до місця. Тому я себе називаю музичним хіпі. Світ прекрасний, добрий і дарує мені небувале натхнення", - сказала вона.
Звісно ж, усіх дуже цікавить особисте життя Гайтани та її стосунки з продюсером Едуардом Клімом. Співачка зізналася, що вони досі не одружилися.

Також вона заявила, що хоче багато дітей.

"...Тим більше після життя в Конго, де в сім'ях прийнято мати велику кількість спадкоємців", - зазначила вона.
На зауваження про те, що вона гарно виглядає, Гайтана поділилася власними секретами краси.

"Я регулярно займаюся йогою, постійно катаюся на велосипеді і роблю гімнастику. Але головне - щоранку багато-багато танцюю. Вмикаю африканську музику і починаю танцювати... Калорії ллються з мене в три струмки. Відбувається викид адреналіну, кров збагачується, і день проходить в піднесеному настрої. А для гармонії в родині треба, щоб тато, мама і діти танцювали разом", - сказала артистка.
Помилковий заголовок — Ufqnfyf yfhtins hjpgjdskf? xjve dpzkf nfqv-fen nf ghj cnjceyrb p Rksvjv

24 Травня, 10:48

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Іван