Настільна версія
мова | язык

Гросу в новому кліпі знайшла щастя з некастрованим "кобелем"

14 Червня, 12:34

Поділитися:

Співачка Аліна Гросу представила свій новий відеокліп, у якому знаходить кохання в особі слухняного й вірного чоловіка-собаки. Але йдеться зовсім не про садо-мазо та рольові ігри у господиню та раба.

Сюжет кліпу на пісню "Собака" змусив би нервово закурити Айру Левіна, автора "Степфордських дружин". Адже у містечку, де відбувається дія, усі чоловіки – це покірні песики в електронних нашийниках. "У кліпі буквально показано те, до чого може призвести надмірна опіка над чоловіком. Хоча я відчувала ризик не перейти межі", - зізналася сама Гросу. Роль цуцика Аліни зіграв актор Мікаел Арамян. Усі трюки в кліпі він виконував сам.

"Це не просто кліп, це соціальна сатира, яка розповідає про роль деяких сучасних чоловіків, про те, що вони часом воліють ставати ручними у своїх сильних та незалежних жінок", - поділився Мікаел. Гросу бере собі "собачку" з притулку, пестить його, годує та намагається взяти у ліжко, але чемна "тваринка" все ж вкладається на килимку. Хазяйка рятує свого "пса" від кастрації і, як потім з'ясується, недарма. Шукаючи свого улюбленця, Аліна опиняється у покинутій будівлі в оточенні недружньо налаштованих бродячих "собакобайкерів". І коли зграя починає роздягати зірку – певно, щоби зручніше було її їсти – на поміч приходить її герой. А закінчується все хеппіендом: співачка та її "песик", вільний від нашийника, від’їжджають на мотоциклі у світле майбутнє.
Помилковий заголовок — Uhjce d yjdjve rksgs pyfqikf ofcnz p ytrfcnhjdfybv @rj,tktv@
14 Червня, 12:34

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День журналіста

Сьогодні іменини святкують:

Іван, Мелетій, Микита, Семен, Серапіон, Степан (Стефан), Федір