Настільна версія
мова | язык

Гайтана повернулася в Україну та заспівала про біль

16 Червня, 12:22

Поділитися:

Співачка Гайтана нарешті повернулася до України та одразу взялася за роботу.

Крім того, що артистка вже сходила і на телебачення, і на радіо, вона ще й представила першу за тривалий час пісню з доволі особистою назвою "Как бы не было больно".

Судячи з хештегів #mystory #lifestory #honesty у блозі Гайтани, композиція насправді розповідає її історію кохання. Хоча співачка і запевняє, що цій пісні вже багато років, вона пережила безліч трансформацій, коригувань, аранжувань. Саме з цієї композиції, за словами Гайтани, починається новий період у її творчій кар'єрі.

"Час як психолог. Ти бачиш життя, бачиш провали і падіння. Перемоги, успіх, зраду і прощення - це все робить нас ще ближче до істини. Життєвий досвід вчить нас ще більше розуміти слова власного серця. За ці роки мовчання я багато подорожувала і накопичувала в собі енергію, любов, музику, щоб зараз ділитися всім цим з вами", - зауважила співачка. "Україна - мій дім, і я дуже щаслива знову опинитися вдома", - зізналася Гайтана. Нагадаємо, не так давно Гайтана дала своє перше за останні роки інтерв'ю, у якому розповіла, чтому брала тайм-аут та про свої стосунки з Клімом.
Помилковий заголовок — Ufqnfyf gjdthyekfcz d Erhfїye nf pfcgsdfkf ghj ,skm
16 Червня, 12:22

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Сидір, Леонтій, Максим, Микита