Настільна версія
мова | язык

Руслана подалася за новим альбомом у річну карпатську експедицію

26 Червня, 12:03

Поділитися:

Співачці Руслані забракло натхнення та енергії у столиці, і вона на цілий рік подалася до своїх улюблених Карпат.

Там артистка не лише досліджуватиме природу, а й писатиме новий альбом.

Карпатська експедиція Руслани триває вже два дні, за які зірка встигла викласти купу світлин себе на тлі гірських краєвидів."Сьогодні, 22-го червня, у Карпатах, я розпочала свою найбільшу експедицію, яку ми символічно назвали "Карпатський аватар".

Це найбільш глибоке моє дослідження Карпат. Можу по секрету сказати, що це продовження роботи над моїм альбомом та моїм новим мистецьким проектом", - написала Руслана. "Це не нудне вивчення автентики та природи з етнографами та екологами. Це моя жага до пізнання та прагнення докопатися глибин, витоків унікального", - зауважила вона. "Саме поняття метамузики, яка за гіпотезами та міфами насправді існувала в Карпатах та залишки якої, на щастя, дійшли до нас, мене захоплює, вражає та збуджує", - зізналася співачка. Також Руслана повідомила, що збирається провести у Карпатах цілий рік, працюючи над новим альбомом.

"Я знаю, що я більше ніде не знайду таке природне джерело чистої енергії, як тут. Перше, що я хочу сказати всім, хто планує їхати сьогодні в Карпати, - зніміть навушники і походіть по Карпатах без плеєра", - зазначила Руслана.
Помилковий заголовок — Heckfyf gjlfkfcz pf yjdbv fkm,jvjv e hsxye rfhgfncmre trcgtlbws.

26 Червня, 12:03

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Пелагея, Таїсія (Таісія)