Настільна версія
мова | язык

Він 10 років боявся показувати цю пісню, але час настав! Прем'єра!

5 Липня, 13:01

Поділитися:

слова і музика - Тарас Гаврик/Олександр Пономарьов
аранжування, запис, мастеринг - Богдан Нестор (Virtuoso Records)
гітара - Володимир ELVIS Оленський
духові - Роман Вовк
бек-вокали - Софія Сливка
обкладинка - Наталя Вовк


Композиція Тараса Гаврика - ‪#‎Панамарьов‬ написана більш ніж 10 років тому, а своє нове життя вона отримала завдяки добрим відгукам прихильників та слухачів, що побували на першому сольному концерті Гаврика - в грудні 2015.

В треці #Панамарьов використовується приспів Олександра Пономарьова, про що вказано в розділі "слова і музика" Автор пісні #Панамарьов не має на меті спекулювати на імені, без сумніву, великого українського виконавця.

Щоб не виникало жодних запитань - у назві пісні вказане інше прізвище, а на обкладинці синглу Ви не побачите жодного народного артиста України :) Тим не менше, перед презентацією, Тарас Гаврик написав листа Олександру, але так і не дочекався відповіді. Тарас засмутися, але обіцяв чекати. Стільки скільки треба.

П.С.
Прізвище Ганджа у пісні не випадкове і належить Ганджі Марії Петрівній, про яку Тарас Гаврик ще співатиме у наступних синглах. Нехай береже Вас Господь і три кольори світлофора, що символічно зображені на обкладинці! :)Помилковий заголовок — Dsy 10 hjrsd ,jzdcz gjrfpedfnb w. gscy.? fkt xfc yfcnfd! Ghtvэ'hf!

5 Липня, 13:01

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Антон, Денис, Євдокія, Костянтин, Іван, Максиміліан