Настільна версія
мова | язык

Злата Огневич «відгуляла» індійське весілля

25 Липня, 14:22

Поділитися:

Відома українська співачка Злата Огневич знову зробила свій вибір на користь барвистого сюжету зі змістом і влаштувала індійське весілля на зйомках нового кліпу "За літом, за весною".

На вихідних пройшли зйомки кліпу на пісню "За літом, за весною". Два дні знадобилося Златі і режисеру Юрію Морозову, щоб в деталях втілити в життя весільну церемонію в індійському стилі. На роль "нареченого" був узятий хлопець-індус, який проживає в Україні. Східний мачо відмінно виконав роль закоханого в Злату хлопця. Злата в кадрі з'явилася вже вночі, а до цього режисер кліпу працював з масовкою, у кожного з якої була своя роль. Ідея кліпу "За літом, за весною" полягає в тому, що, люди не повинні забувати про радості життя, коли навколо проблеми.

У новому кліпі, як і в відео "Мереживо", Злата продовжує тему об'єднання світу під егідою добра і радості. Всього в знімальному процесі було задіяно близько двохсот людей, серед яких - індійські танцівниці, темношкірі танцюристи, літні люди, каскадери і навіть одна чарівна тварина, історія якої всією командою Злати поки що тримається в найсуворішій таємниці.

- Мої мрії збуваються і це велике щастя, адже колись я захоплювалася Індією та її культурою, і я б ніколи не подумала, що у мене буде кліп в індійському стилі. Для України це дуже нетипово. Всі свої роботи я створюю, щоб тішити людей і якщо мій новий кліп комусь подарує хвилини щастя, це означає, я все роблю не даремно! Масштабні зйомки кліпу тривали два дні без перерви на сон і відпочинок. Злата, як справжній професіонал, захоплено працювала.

Співачка, скориставшись паузою в зйомках, коли знімали масовку, і разом з членами своєї команди відлучилася в центр Києва в індійському вбранні і навіть потрапила на нічну дискотеку близько четвертої години ночі. Яке ж було здивування відвідувачів одного розважального комплексу столиці, коли на танцполі з'явилася Злата Огневич з нареченим-індусом в національній індійському одязі.
Помилковий заголовок — Pkfnf Juytdbx «dsluekzkf» sylsqcmrt dtcskkz

25 Липня, 14:22

Поділитися:

прес-служба

Теги: Злата Огневич, кліп, весілля

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День банківських працівників України

Сьогодні іменини святкують:

Антон, Давид, Іван, Йосиф (Йосип, Осип), Ісидір (Сидір), Михайло, Степан (Стефан)