Настільна версія
мова | язык

Як заснути у спеку

26 Липня, 12:29

Поділитися:

Як боротися з теплом, щоби висипатися навіть у часи аномальної спеки, радить The Independent.
1. Беріть пляшку з холодною водою в ліжко
Гарячу воду наливають у пластикову пляшку й кладуть поруч перед сном, коли за вікном лютують морози. Для теплих ночей можна зробити навпаки – наповнити її холодною водою.
Пляшку також можна покласти у морозилку, а перед сном потримати в ліжку. Так відчуття прохолоди збережеться довше.

2.Охолоджуйте піжаму
Покладіть одяг, у якому спите, у пакет. Якщо у морозилці є вільне місце, помістіть туди пакет на 15 хвилин. Перед тим, як одягати, трохи потримайте піжаму у кімнатній температурі. Відчуття свіжості затримається, доки ви не заснете.

3.Приймайте душ
Якщо відчуваєте, що через високу температуру не можете заснути – прийміть душ. Стережіться крижаної води – від різкого перепаду температур організм може заслабнути. Зробіть воду помірно теплою, регулюйте до комфортної температури – й швидке відчуття прохолоди буде одразу.

4.Спіть в одязі з бавовни
Навряд чи піжама з натуральних тканин найгламурніша у вашому гардеробі. Зважте на те, що атлас чи шовк не дають шкірі дихати, чим викликають подвійне відчуття теплоти. Натуральні тканини дихають і дають можливість шкірі відчувати легкість під час сну.

5.Лишайте склянку з водою біля ліжка
Дуже важливо регулярно пити воду у спекотні дні. Щоб уникнути зневоднення, не завадить і склянка напою перед сном. Кілька ковтків води вночі також додадуть відчуття прохолоди. Можна поставити склянку на відстані витягнутої руки від ліжка, щоб випадково не зачепити уві сні.

6.Відмовляйтеся від алкоголю
Спиртні напої стимулюють відчуття зневоднення та погіршують решту симптомів перегрівання організму. Якщо привід випити дуже серйозний – старайтеся робити кілька ковтків звичайної води між прийомами алкоголю.

7. Не пропускайте сонячне світло в кімнату
Закривати жалюзі чи штори потрібно не тільки тоді, коли сонце яскраво світить. Зробіть це звечора й лишайте закритими до ранку. Таким способом можна зберегти кімнату 
Помилковий заголовок — Zr pfcyenb e cgtre

26 Липня, 12:29

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Єфрем, Варфоломій