Настільна версія
мова | язык

З 1 вересня можна подавати заявку на участь у Євробаченні

28 Липня, 12:24

Поділитися:

Організатори Нацвідбору на "Євробачення" телеканали «UA: Перший» і СТБ оголосили про те, що музичні групи і сольні виконавці віком від 16 років, які хочуть взяти участь в конкурсі, зможуть з вересня завантажити заявку з відео на сайті.

Згідно з правилами, пісня для участі у Національному відборі повинна бути оригінальною і ніде не звучати повністю або частково до зазначеної дати. У жовтні-листопаді команда Національного відбору проїде найбільшими містами України (Харків, Запоріжжя, Львів, Дніпро, Одеса, Київ), де Костянтин Меладзе особисто прослухає всіх, хто подасть заявки на участь.

Розклад кастингів з'явиться пізніше на сайті СТБ. Продюсер Костянтин Меладзе закликає молодих українських артистів не боятися конкуренції з іменитими співаками і подавати заявки на участь.
«Я переконаний, що у нас в країні багато молодих, талановитих, сучасних, які думають музикантів, які можуть гідно представити Україну на« Євробаченні ». Те, що вони будуть конкурувати з іменитими виконавцями - це дуже правильно, це освіжає палітру, вносить елемент несподіванки. Зі свого боку, ми будемо всіляко допомагати учасникам підготуватися належним чином, - дуже хочеться, щоб Національний відбір став не тільки стимулом для музикантів, а й щорічним музичним відкриттям для українців », - розповів Меладзе.

Прямі ефіри Національного відбору пройдуть в лютому 2017 року паралельно на телеканалах СТБ і UΛ: Перший. Переможець представить Україну на 62-му пісенному конкурсі «Євробачення» саме з тієї композицією, яка принесе йому перемогу в фіналі Національного відбору. Місто, в якому пройде «Євробачення-2017» буде оголошено в найближчі дні.
Помилковий заголовок — P 1 dthtcyz vj;yf gjlfdfnb pfzdre yf exfcnm e "dhj,fxtyys

28 Липня, 12:24

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день боротьби з посухою

Сьогодні іменини святкують:

Мефодій, Митрофан, Северин