Настільна версія
мова | язык

Джолі та Пітт не розлучаються

29 Липня, 21:53

Поділитися:

Голлівудське подружжя Анджеліна Джолі і Бред Пітт вирішили поставити крапку в поширенні пліток щодо розлучення. Вони знайшли найкращий спосіб зберегти сім'ю.

«На честь збереження шлюбу вони вирішили нагородити себе найкращим подарунком - сьомою дитиною, - цитує представника зоряної пари портал InTouch Weekly. - Тепер, коли всі їхні розбіжності позаду, вони відчувають себе готовими до нового поповнення в сім'ї. Вони вважають, що цей крок зміцнить їх відносини найкращим чином».

За новим членом сім'ї Бред і Анджеліна ви рушать в Африку. Вони вже вибрали три країни, в одній з яких знайдуть нового члена їх великого сімейства. Це буде ПАР, Бурунді чи Ефіопія.
Також повідомляється, що пара має намір взяти дитину у віці більше, ніж 10 років. Тим самим Бред і Анджеліна хочуть звернути увагу громадськості на те, що не тільки маленькі сироти потребують батьківського тепла: всі діти гідні того, щоб мати сім'ю. До того ж Пітт і Джолі вважають, що дитина старша від 10 років найкращим чином впишеться в товариство решти дітей.
Анджеліна схиляється до усиновлення хлопчика. Бред напевно підтримує її в цьому бажанні, так як не раз заявляв, що мріє зібрати у будинку «дитячу футбольну команду». 14-річний Меддокс, 11-річна Захара, 10-річна Шайло, 12-річний Пакс, а також 8-річні Нокс і Вів'єн з нетерпінням чекають появи в їх банді ще одного брата чи сестри.
Помилковий заголовок — L;jks nf Gsnn yt hjpkexf.nmcz

29 Липня, 21:53

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний День обіймів

Сьогодні іменини святкують:

Анастасій, Антон, Антонін, Василиса, Георгій, Григорій, Омелян, Ілля, Сидір, Юліан