Настільна версія
мова | язык

Дитячу колекцію GAP назвали сексистською

7 Серпня, 10:55

Поділитися:

Нова колекція відомого мас-маркет бренду була розкритикована на сексистські принти і поділ дітей за статевою ознакою.

У новій дитячій колекції GAP багато яскравих футболок з веселими принтами, однак вони не дуже тішать дорослих. Так, в колекції є одяг із зображенням Альберта Енштейна - тільки для хлопчиків. На знімку розміщено напис "маленький дослідник. твоє майбутнє починається тут". А ось в колекції для дівчаток портретів великих вчених немає. Зате є светрики з рожевою буквою G (girl) і підпис "Королева тусовки. Сорочки + светри з логотипом - це обговорюють всі на дитячому майданчику".

Першою на таку рекламу звернула увагу організація Let Toys Be Toys, яка виступає проти гендерного поділу іграшок на умовні «машинки - для хлопчиків», «ляльки - для дівчаток». Вони назвали колекцію сексистською і звернули увагу GAP на те, що серед дівчаток теж є багато майбутніх вчених, а не тільки модниці і тусовщиці. Компанія поки ніяк не відреагувала на таку заяву. Однак не здивуємося, якщо колекцію знімуть з продажу - один раз Let Toys Be Toys вже вдалося домогтися того, щоб одна з мереж дитячих магазинів відмовилася від рожевих і блакитних ярличків, які поділяють товари за статевою ознакою.
Помилковий заголовок — Lbnzxe rjktrws. ПФЗ yfpdfkb ctrcbcncmrj.

7 Серпня, 10:55

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Всесвітній день охорони довкілля

Сьогодні іменини святкують:

Адріан, Андрій, Василь, Генадій, Давид, Данило, Дмитро, Іван, Гнат, Ісай, Касіян, Костянтин, Леонтій, Михайло, Микита, Олександр, Петро, Роман, Сильвестр, Федір, Яків