Настільна версія
мова | язык

Як вибрати найромантичніший подарунок для коханої людини?

18 Травня, 12:04

Поділитися:

На українських та міжнародних інтернет-просторах все частіше постає питання: "Як вибрати найромантичніший подарунок для коханої людини?".

Свого піку кількість зацікавлених у відповіді на це запитання досягає у лютому та напередодні 8-го березня. Втім, це не означає, що протягом року ця тема стає неактуальною.

Сьогодні кожен другий магазин пропонує щось "дуже-дуже романтичне" (бо треба ж якось реалізовувати товар): від туалетного мила до автомобілю.

Але що ж насправді може бути зараховане другою половинкою як романтичний сюрприз? Сподіваємось, що наше опитування стане вам у пригоді.

Хлопці та чоловіки

Сильна половина людства відповідала на запитання: "Що б вам хотілося отримати у якості романтичного подарунку?"

Славко, 27 років: "Мабуть, романтичну вечерю, зроблену своїми руками, з цікавим продовженням під приємну музику. Вважаю, що більшість чоловіків хотіли б отримати те ж саме. Багато мені не треба".

Ігор, 31 рік: "Щось дуже незвичайне та пов’язане з приємними відчуттями. Може, стрибок з парашутом або мандрівку якимись незвичними місцями, де б не було туристів з фотокамерами. Львів чи щось таке. І тільки для двох – ніяких "причепів" з друзями або ріднею".

Костянтин, 42 роки: "Взагалі, важко відповісти. Романтика – це раптовість, тож подарунок має бути до місця. Я розумію, що міг би подарувати сам, але таких святкових сюрпризів не чекаю вже давно".

Іван, 22 роки: "Щось екстремальне та розраховане на двох. Може, якісь "покатушки" на картингу . Лишень уявіть собі, як вона тулитиметься до мене. Оце - романтика!"

Загалом, нам вдалося опитати ледь не сотню хлопців та чоловіків, але, якщо просумувати їхні відповіді, то вони більш-менш вкладуться у чотири у вищенаведені цитати.

Дівчата та жінки

Дівчата та жінки у своїх відповідях стосовно романтичного подарунку були менш солідарними. Вони називали безліч матеріальних та нематеріальних речей, які б їм хотілося отримати від коханих.

Лідирують серед відповідей романтична поїздка на двох та речі, зроблені своїми руками: вирізане на пластині із срібла ім’я, намальований портрет і таке інше.

Не втрачають своєї популярності обручки та ювелірні прикраси. Але тут велике значення відіграє момент – він повинен бути "той самий".

За відсутності золотого браслету гідними визнані: прогулянка на яхті, круїз по річці або морю та, навіть, зірка.

До речі, дівчата віддають перевагу не тільки прогулянкам по воді. Кожна четверта (а ми знов-таки опитали біля сотні представниць чарівної статі), після невеличкої паузи, визнавала, що її приємно шокував би політ на гвинтокрилі або повітряній кулі удвох із коханим.

З недорогих речей називали виграного у тирі ведмедика та повітряну кульку. А ще – напис "Я тебе кохаю" будь-де: хоч на снігу з червоних троянд, хоч намальований п’ятами на піску.

Більш стандартні рішення, такі як букети квітів, також були згадані. Проте звичайний букет троянд котується нижче, ніж відерце з тюльпанами або тонесенька гілочка фрезій пізньою осінню.

Таке ось воно – бачення романтичного подарунку чоловіками та жінками.

Наостанок варто зазначити, що майже кожен з опитуваних відзначив, що дуже важливий настрій та відсутність поспіху. Адже буває й так, що приємна атмосфера "рятує" навіть безнадійні речі.
Помилковий заголовок — Zr db,hfnb yfqhjvfynbxysibq gjlfheyjr lkz rj[fyjї k.lbyb&

18 Травня, 12:04

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День партизанської слави

Міжнародний день без автомобіля

Сьогодні іменини святкують:

Анна (Ганна), Йосиф (Йосип, Осип), Микита, Феодосій (Федосій), Феофан, Харитон