Настільна версія
мова | язык

Іменинниця Могилевська вбралася богинею та влаштувала сеанс йоги

16 Серпня, 13:13

Поділитися:

Співачка Наталія Могилевська відзначила 41-й день народження сеансом йоги.

Сама вона вбралася богинею Лакшмі, яку в Індії особливо шанують всі, хто хоче матеріального достатку, здоров'я та щастя в особистому житті.

Вечірка відбувалася у маєтку в стилі хай-тек на тлі зеленого лісу. На початку Наталя запропонувала гостям виголосити промову подяки всім силам природи, рідним і близьким, вчителям і наставникам, а також недоброзичливцям.

Далі був півгодинний концерт духовних музичних творів різних країн, серед яких звучали мантри, пісні українською мовою і навіть Хава Нагіла. Після цього усі медитували під звуки швейцарського інструменту ханга.

Частували гостей вегетаріанською та сирою їжею. А закінчилося свято ритуалом вшануванням богині Лакшмі, роль якої, власне, грала Наталя. "Я вигадала такий День Народження, тому що із задоволенням пропагую в практиці медитації для моїх друзів і українських слухачів, адже ми живемо в дуже важкій ситуації в країні, нас оточує агресивна реклама, економічні проблеми і метушня. Мені допомагає впоратися з цим лише 15 хвилин медитації вранці", - прокоментувала Могилевська.

"…А по-друге, я з дитинства любила індійські фільми і яскраві барвисті індійський картинки всіляких Божеств. Оскільки цього року я місяць провела в Індії, мені хотілося поділиться з друзями цією яскравої культурою, основна ідея якої - жити в радості", - додала артистка.
Помилковий заголовок — Svtybyybwz Vjubktdcmrf d,hfkfcz ,jubyt. nf dkfinedfkf ctfyc qjub

16 Серпня, 13:13

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Олександр, Олексій, Тимофій