Настільна версія
мова | язык

Брітні Спірс ледь не втопилася на Гаваях

26 Серпня, 11:36

Поділитися:

Американська співачка Брітні Спірс зізналася, що кілька тижнів тому ледь не попрощалася з життям. Під час відпочинку зірки на Гаваях вона дивом не потонула під великими хвилями.
Про це Брітні розповіла в інтерв’ю "BBC Radio 1", яке цитує "E! News".

"Я поїхала на Гаваї пару тижнів тому. Це було прекрасно. Хвилі були десь шість футів заввишки. Я була дуже вражена. Це було схоже на басейн з хвилями і я подумала: "Це так приємно, освіжаюче і красиво". Але я й гадки не мала, що за п’ять хвилин хвилі засмокчуть мене", - зізналася Спірс.

Співачка намагалася побороти стихію й думала, чи хтось її таки зможе врятувати. "Я в буквальному сенсі мало не потонула. Я думала: "Де мої охоронці? Вони просто б дозволили мені померти там, розумієте?". А потім накотилася ще одна хвиля, підхопила мене і я змогла дістатися берега", - додала зірка.

Тепер, коли все позаду й Брітні почувається у безпеці в Лос-Анджелесі, вона згадує інцидент з  посмішкою. "Це було потішно, м'яко кажучи", - наголосила вона. Нагадаємо, нещодавно Спірс зізналася, що вона – безнадійний романтик, а не гультяйка.
Помилковий заголовок — <hsnys Cgshc ktlm yt dnjgbkfcz yf Ufdfz[

26 Серпня, 11:36

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День банківських працівників України

Сьогодні іменини святкують:

Антон, Давид, Іван, Йосиф (Йосип, Осип), Ісидір (Сидір), Михайло, Степан (Стефан)