Настільна версія
мова | язык

Тіна Кароль перетворилася у квіти в новому кліпі

1 Вересня, 12:44

Поділитися:

Співачка Тіна Кароль почала новий сезон з нового кліпу на україномовну пісню "Твої гріхи", музику для якої написала сама.

Над кліпом працювала українська компанія "GloriаFX", яка нещодавно отримала премію "MTV Music Awards" в номінації "Найкращі візуальні ефекти" за роботу над відео гурту "Coldplay" "Up & Up".

За сюжетом, Тіна сидить страждає у ванній і якоїсь миті поринає у воду, певно, з метою втопитися. Але її рятує невидимий герой, виносить з води на руках і танцює з нею.

Головним спецефектом кліпу є так звана "жива" анімація. За допомогою комп'ютерної графіки шкіра співачки "розсипається" і крізь неї розпускаються квіти.

"Це пісня про жіноче прощення. Якщо ми говоримо про справжню і вічну любов, то це завжди всепрощення. Саме про таку любов моя нова пісня. Вона відкриває новий етап у моїй творчості", - зазначила Кароль.
"Композиція незвичайна і написана мною зовсім в нестандартний момент. Знаєте, часом натхнення приходить тоді, коли, здавалося б, зовсім йому тут не місце (посміхається). Я виношувала цю пісню півроку, а вірші до неї написав Дмитро Тубольцев. Хто стежить за моєю історією, знає, що Діма - моя перша любов", - казала Тіна в інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні".
Помилковий заголовок — Nsyf Rfhjkm gthtndjhbkfcz e rdsnb d yjdjve rksgs
1 Вересня, 12:44

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Антон, Кузьма