Настільна версія
мова | язык

Селена Гомес тимчасово полишає сцену через хворобу

1 Вересня, 14:28

Поділитися:

24-річна американська співачка Селена Гомес повідомила своїм шанувальникам, що тимчасово покине сцену. Вона розповіла, що страждає на серйозне захворювання - червону вовчанку.

Зараз молода дівчина відчула, що потрібно зробити перерву в кар'єрі, щоби взятися за своє здоров'я. Співачка повідомила, що почала відчувати напади тривоги і депресії, а на сцені - панічні атаки.

Треба сказати, що це не перша перерва, яку влаштовує Селена Гомес через хворобу. У 2014 році співачка перервала свій гастрольний тур країнами Азії та Австралії, для того, щоб покращити своє здоров'я. Шанувальники співачки дізналися про її хворобу в жовтні минулого року. Вона сама відверто розповіла про це журналу Billboard, коли все найстрашніше минулося. Крім того, їй потрібно було дати спростування тим чуткам, які просочилися в ЗМІ - про те, що гастрольна перерва пов'язана з лікуванням від наркозалежності. Співачка зізналася, що їй довелося навіть пройти курс хіміотерапії, і медики досі уважно спостерігають за її здоров'ям.
Помилковий заголовок — Ctktyf Ujvtc nbvxfcjdj gjkbif' cwtye xthtp [djhj,e

1 Вересня, 14:28

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Сидір, Леонтій, Максим, Микита