Настільна версія
мова | язык

Джастін Бібер завів акаунт в Instagram для свого собаки

2 Вересня, 09:11

Поділитися:

Популярний співак Джастін Бібер видалив свою сторінку в Instagram кілька тижнів тому, після того, як його фанати розкритикували його нову кохану Софію Річі - але остаточно від соціальної мережі не відмовився. Днями Бібер вирішив завести новий акаунт в Instagram - не для себе, а для свого цуцика.

Спеціальний аккаунт Instagram отримав один з домашніх вихованців Джастіна, цуцик на ім'я Тод. Поки в акаунті - всього одна фотографія, яка вже отримала понад 17 тисяч «лайків», а на сторінку підписалися більше 23 тисяч шанувальників. Крім того фотографію цуценя розмістила на своїй сторінці і нинішня подруга Джастіна - Софія Річі. Аккаунт отримав потішну назву «Тодд«жеребець»» (Todd The Stud).

До речі, Бібер вже вдруге створює окрему сторінку на Instagram для своїх вихованців - першою цієї «честі» удостоїлася собака співака на прізвисько Естер, у якої вже понад 680 тисяч передплатників.
Відзначимо, що Джастін Бібер послідовник тренду - багато власників тварин створюють сторінки своїх улюбленців в соцмережах. У Великобританії у кожної десятої домашньої тварини є свій аккаунт в Facebook, Twitter або YouTube - і це якщо не враховувати спеціалізовані сайти, де тварини, точніше, їхні господарі, шукають друзів і однодумців.
Помилковий заголовок — L;fcnsy <s,th pfdsd frfeyn d Штыефпкфь lkz cdjuj cj,frb

2 Вересня, 09:11

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Введення у Храм Пресвятої Богородиці

День Народження Navsi100.сom

Сьогодні іменини святкують:

Ярополк