Настільна версія
мова | язык

Козловському заборонили виїжджати з країни до 2099 року

5 Вересня, 10:20

Поділитися:

Схоже, давній конфлікт продюсера Ігоря Кондратюка з екс-підопічним Віталієм Козловським починає новий виток. Продюсер зробив так, щоб Козловський не зміг виїхати за межі країни аж до 1-го січня 2099 року.

"Ця запобіжна міра обрана у зв'язку зі злісним порушеннями Козловським авторських прав та постійним невиконанням судових рішень на користь УМВГ – Української музичної видавничої групи", - йдеться у повідомленні.

"Після того, як співак в односторонньому порядку розірвав відносини зі своїм попереднім продюсером Ігорем Кондратюком, останній заборонив йому виконувати пісні з репертуару, створеного за час їхньої співпраці", - повідомляє прес-служба. "УМВГ вже виграло 4 суди про неправомірне виконання Козловським пісень на концертах, і загалом за ці порушення суди присудили Козловському сплатити на користь УМВГ суму понад 500 тисяч гривень", - йдеться у заяві.

"Проте виявилось, що Віталій Козловський – жебрак: у нього нічого немає. Ні копійки. Тому він не може платити по судах. До речі, квартира… у нього записана на маму, а на концертну діяльність та кліпи кошти дають, мабуть, друзі та коханки. Тому виконавча служба і зробила заборону на виїзд співаку за кордон", - пишуть представники Кондратюка. Козловський поки що відповів лише постом у Facebook. Співак заявив, що боротиметься.
Помилковий заголовок — Rjpkjdcmrjve pf,jhjybkb dbї;l;fnb p rhfїyb lj 2099 hjre

5 Вересня, 10:20

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день об'єднання проти ядерної війни

Сьогодні іменини святкують:

Гаврило, Іван, Павло, Прохор