Настільна версія
мова | язык

Джамала вдало освіжила свою зачіску

15 Вересня, 11:10

Поділитися:


Переможниця Євробачення-2016 підстригла гривку і показала фото "нової себе" в Інстаграмі.

Українська співачка поділилася зі своїми передплатниками у соціальній мережі свіжими фотографіями, на яких вона зображена з новою зачіскою. Джамала зважилася на сміливий експеримент - вона підстригла гривку і тепер її образ став зовсім іншим. Невідомо, як довго артистка збирається носити гривку, але її фани в захваті від такого міні-перевтілення. Звичайно ж, є і ті, кому не сподобалася "нова" Джамала, деякі користувачі Інстаграму не втрималися і написали своє "фе" в коментарях під фото зірки.

Переможниця "Євробачення-2016" написала про те, що їй дуже подобається те, як вона виглядає з чубчиком. Прихильники підтримали співачку і поставили по 12 з гаком тисяч лайків під обома фотографіями, де вона позує перед камерою з новою зачіскою. Безліч компліментів залишили віддані фанати, адресувавши їх не тільки привабливою зовнішності Джамали, але і тому, що вона змогла зважитися на такий ризикований крок, адже гривка могла їй не пасувати або виглядати безглуздо.

Джамала стане одним з членів журі у Національному відборі Євробачення-2017 , щоб допомогти конкурсантам досягати своїх цілей і неодмінно йти до перемоги.
Помилковий заголовок — L;fvfkf dlfkj jcds;bkf cdj. pfxscre

15 Вересня, 11:10

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День воздвиження Хреста Господнього

Міжнародний день туризму

Міжнародний день бібліотек