Настільна версія
мова | язык

Зміни YUNA 2016: новий регламент, журі та номінація!

22 Вересня, 20:32

Поділитися:

Музична премія YUNA представила оновлений регламент на 2016 рік.

Український продюсер Павло Шилько та Експертна рада Національної музичної премії YUNA представили зміни у регламенті. Зазначимо, що кожного року до регламенту премії вносяться поправки для покращення системи голосування.

Так, категорія «Подія року» змінила свою назву та зміст і стала називатися «Краще концертне шоу сольного виконавця». Нині в цій категорії можуть бути номіновані музичні концерти, шоу українських артистів, які відбулися в період з 01.11.2015 р. по 31.10.2016 р., і на які здійснювався продаж квитків. Референс-лист у цій категорії формує Експертна рада без права внесення до нього доповнень зі сторони.

Є також гарна новина для молодих виконавців! З’явилася номінація «Новий подих». Ця категорія розроблена Експортною радою для соло-артистів та груп, чиї не менше двох професійно записаних пісень були оприлюднені у період з 01.11.2015 р. по 31.10.2016 р., але не перебували в ротації на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах. Заявку на участь у категорії такі соло-артисти і групи подають самостійно шляхом заповнення анкети на офіційному сайті премії – yuna.ua.

Змін зазнав також і склад журі, до якого були включені нові категорії. Відтепер журі премії «YUNA» складається з:

людей, які не створюють музику, але професійно її використовують у власній діяльності не менше п’яти років, і на момент формування складу журі обіймають відповідну посаду, а саме: програмні директори/музичні редактори/ведучі ефіру радіостанцій; програмні директори/музичні редактори телеканалів; музичні оглядачі та музичні критики газет та журналів; представники квиткових операторів; представники компаній-правовласників музики;

людей, які створюють музику та/або професійно її використовують у власній діяльності не менше п’яти років, і на момент формування складу журі належать до таких категорій: організатори концертів, менеджмент артистів, саунд-продюсери та композитори, кліпмейкери.

Також до складу журі входять переможці премії «YUNA» та володарі нагороди «За особливі досягнення в музиці», які долучаються до голосування на другому етапі.

Перелік членів журі оголошується на офіційному сайті премії yuna.ua напередодні першого етапу голосування. Більш детально зі змінами також можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, що цього року в Україні відбудеться шоста щорічна церемонія нагородження YUNA, у рамках якої свої нагороди отримують найкращі українські музиканти.
Помилковий заголовок — Pvsyb НГТФ 2016^ yjdbq htukfvtyn? ;ehs nf yjvsyfwsz!

22 Вересня, 20:32

Поділитися:

Прес-служба

Теги: Премія, YUNA, регламент

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день ДНК

Сьогодні іменини святкують:

Василь, Давид, Зенон (Зинон), Іван